Gaming Pc (kompjuter lojrash) Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 01/08/2020 17:45 Post Id: 238665


Pagesa 365 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania
Lexime 69

Gaming Pc. Pc asus shume i mire. Karte grafike Asus Rog Strix Radeon Rx 480 8gb. I kompletuar dhe gati per te luajtur ff & pubg πŸ€ͺ. Para 1 muaj e kam sjelle nga gjermania por skam kohe te luaj ndaj po e shes. Aksesoret i ka gaming dhe super cilesore. Per me teper shiko fotot. Nr tel: + (ardit)