cakmak me kamer te fshehte Shkoder

Kompjutera dhe Elektronike Data: 19/04/2019 19:15

250 Leke

  • cakmak me kamer te fshehte


Pagesa 250 Leke
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa ish 5 heronjte
Lexime 1357

shitet cakmak me kamer te fshehte , mund te besh foto dhe video me rezulucionin me te mir 720x480 video dhe 1280x1024 foto , shoqerohet vetem me kabullin e karikimit , esht i ri ne qese , rajoni shkoder 25 mij lek , me garanci nr celulari