shitet ps3 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 14/09/2019 13:38

10,000 Leke


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Tirana, Albania
Lexime 1134

shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! Cmimi i padiskutushem