Bokse makine Vlore

Kompjutera dhe Elektronike Data: 18/06/2019 07:51

1,000 Leke

  • Bokse makine
  • Bokse makine


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Vlore -
Adresa Transballkanike
Lexime 3695

Sistem audio per makine ne gjendje te mire,shiten per arsye mos perdorimi