Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 15/04/2020 11:33

40 Dollar

  • Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese
  • Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese
  • Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese


Pagesa 40 Dollar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 8657

Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete Programe te kontrollimit te telefonit.

Pajisje Audio me modelet e fundit mikrofone HD

- Pajisje filmimi Video/Audio me kamer HD + shikimi nepemjet WIFI
- Aromatizues ambjenti me kamer te fshehte
- Ore murale me kamer te fshehte
- Ore tavoline me kamer te fshehte
- Maus Pc/Laptop Audi pergjim Live
- Portofol me kamer te fshehte
Kamera te fshehta modele nga me te ndryshme

goo.gl/tB8tuC
https://www.instagram.com/kamera_sekrete/

Programe te kontrollimit te telefonit kameres para/mbrapa Screenshot live te ekranit full ne cdo vend qe te ndodheni kontrollon telefonin..

Per cdo informacjon kontakto Whatsapp/Viber. Facebook Instagram
Transport ne gjithe Shqiperine paguaj cash ne momentin e dorezimit.Tag:
me kamer te fshehte kamer e fshehte kamer sekrete e mfsheft spycamera kamer spy video pergjim kamera pergjimi kamer spiune pergjuese audio kamera sakrete kamer e fshehur kamer wifi camera spy hidden cam kamere e fshehte kamera te fshehta sekrete kamer mfsheht kamera kamer sekret kamera sekrete spiune pergjim spycam camspy pajisje pergjimi