Mbajtese magneti per telefon Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 06/01/2019 15:55

599 Leke

  • Mbajtese magneti per telefon
  • Mbajtese magneti per telefon
  • Mbajtese magneti per telefon


Pagesa 599 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 345

Mbajtese magneti per telefonin tuaj ne makine. Ngjitet lehtesisht ne cdo siperfaqe. Mund te perdoret edhe per te mbajtur sende te tjera metalike. 📍Transport kudo. Pagesa cash. Cmimi:599 leke