super mini kufje me bluetooth Shkoder

Kompjutera dhe Elektronike Data: 19/03/2019 16:42

1,800 Leke

  • super mini kufje me bluetooth
  • super mini kufje me bluetooth


Pagesa 1,800 Leke
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa shkoder
Lexime 1052

shiten mini kufje me bluetooth (ngjyre lekure dhe ngjyr e bardh) , shum te vogla , te dizenjueshme per tu pershtatur perfekt me veshin te perdorshme ne cdo lloj situate lidhen me bluetooth me cdo lloj celulari / laptopi ose me bluetoothin e makines
mund te perdoren dhe per te kopjuar ne provime , ose kur jeni ne makine te flisni ne celular qe tju shpetoni gjobave te makines , bateri mbi 8 ore me nje karikim te vetem shoqerohet me manualin e perdorimit dhe fishen e karikimit , cmimi 18 mij lek te vjetra transport ne te gjithe shqiperine falas per porosi nr teli + ose whatsapp +