kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth Shkoder

Kompjutera dhe Elektronike Data: 07/06/2019 15:52

1,800 Leke

  • kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth
  • kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth
  • kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth
  • kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth
  • kufje agjentesh sigurie te vecanta ne shqiperi dhe kufje me bluetooth


Pagesa 1,800 Leke
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Shkoder, Albania
Lexime 1386

shiten kufje agjentesh , shume te vecanta te pershtatshme per rojet e sigurise , punonjesit e policise , bejne dhe me radio gjithashtu me cdo lloj celulari , nuk gjenden ne asnje dyqan ne shqiperi , jane antiradiation qe do thot qe nuk bejne asnje demtim gjate degjimit cmimi 18 mij lek , transport ngjith vendin per 48-72 ore maksimumi ,shiten mini kufje me bluetooth (ngjyre lekure dhe ngjyr e bardh) , shum te vogla , te dizenjueshme per tu pershtatur perfekt me veshin te perdorshme ne cdo lloj situate lidhen me bluetooth me cdo lloj celulari / laptopi ose me bluetoothin e makines
mund te perdoren dhe per te kopjuar ne provime , ose kur jeni ne makine te flisni ne celular qe tju shpetoni gjobave te makines , bateri mbi 8 ore me nje karikim te vetem shoqerohet me manualin e perdorimit dhe fishen e karikimit , cmimi 18 mij lek te vjetra transport ne te gjithe shqiperine falas per porosi kontaktoni ose whatsapp +