Shiten karta Sony Memory Stick Pro Duo & Sony Compact Flash Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 24/01/2019 22:07

500 Leke

  • Shiten karta Sony Memory Stick Pro Duo & Sony Compact Flash
  • Shiten karta Sony Memory Stick Pro Duo & Sony Compact Flash
  • Shiten karta Sony Memory Stick Pro Duo & Sony Compact Flash


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Adem Kruja, Tirane, Shqiperia
Lexime 276

Shiten karta Sony Memory Stick Pro Duo, Made in Japan (2 GB, 1 GB, 256 MB). Shiten bashke me Adaptor Sony. Shiten tek e tek ose bashke. Cmimi 500 lek ~ 2GB, 300 lek ~ 1GB, 100 lek ~ 256 GB.
Shiten karta Sony Compact Flash 2GB ~ 500lek. Nr cel .