Shiten tripode (te rinj) SONY per cdo lloj aparati fotografik. Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 24/01/2019 22:07

500 Leke

  • Shiten tripode (te rinj) SONY per cdo lloj aparati fotografik.
  • Shiten tripode (te rinj) SONY per cdo lloj aparati fotografik.


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Adem Kruja, Tirane, Shqiperia
Lexime 302

Shiten tripode (te rinj) SONY per cdo lloj aparati fotografik. Cmimi 500 leke te reja copa.. Shiten dhe te gjitha bashke (10 cope).