Shiten Camera kompjuteri Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 24/01/2019 22:07

400 Leke

  • Shiten Camera kompjuteri
  • Shiten Camera kompjuteri


Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Adem Kruja, Tirane, Shqiperia
Lexime 211

Shiten Eye Toy Camera. (For use with games on PS2 or Video Chat on PS3 via USB port. Works with all PS2 Eyetoy games and some PS3 Playstation Eye titles. Can be converted to a PC webcam also!)
Perdoren me lojera ne PS 2 ose Video Chat PS 3 nepermjet portes USB. Punon me te gjitha lojerat PS 2 Eye Toy dhe disa tituj te PS 3. Mund te konvertohet ne PC Web kamera duke shkarkuar driver-t nga interneti. Te reja ne qesen e tyre. Cmimi 400 leke te reja copa(silver) dhe 500 (black). Mund te shiten edhe te gjitha bashke.