Shitet Ps4 Tirane

Kompjutera dhe Elektronike Data: 15/04/2019 00:23

2,900 Leke


Pagesa 2,900 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 1653

500gb , me pak se 5 muaj i perdorur , gjendja funksionale 10/10