kondecioner 

 Online 13 lexues | 9 njoftime ne pritje

28,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 7 , 128 Gb

Shitet iphone 7 , 128 Gb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Iphone 7 gjendja 9.5/10ย  butoni home punon ama vibrimin kur e shtyp nuk e ben . 128 g gjendja baterise 100%. ngjyra silverย  shoqerohet bashke me karikues kllef +xham mbrojtesย  versioni europian garanci 1 vit 0675944018 dyqani phone house kryqezimi tek ura e drejtorise se policise ....

28,500 Leke

Tirane
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet xbox one me dy leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk xbox one eshte ne gjendje te shkelqyer ...

22,000 Leke

Tirane
27,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B shitet xbox one s me 1 leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk ka dhe karikusin e leves dhe nje baderi te karikushme xbox one s eshte ne gjendje te shkelqyer...

27,000 Leke

Tirane
5,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet video Sony

Shitet video Sony

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Video sony slv-se640e ne gjendje shum te mire, shum pak e perdorur...

5,000 Leke

Tirane
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3 me jailbreak

Shitet Ps3 me jailbreak

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet ps3 me jailbreak 320 gb ,me lojra te instaluara si gta 5 ,fifa 19 , watch dogs , blur, far cry 4 . me 1 leve cmimi 220 mije lek pak i diskutueshem ...

22,000 Leke

Tirane
12,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 24 port gigabit tp-link tl-sg1024d...

12,500 Leke

Tirane
8,800 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 16 port gigabit tp link tl-sg1016d desktop - rackmount switch ...

8,800 Leke

Tirane
14,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 8200, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ hp compaq 8200 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel dual core i3-2120 ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb cmimi: 145...

14,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu P710 + Monitor 22"

Fujitsu P710 + Monitor 22"

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc fujitsu esprimo p710, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ fujitsu esprimo p710 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel quad core i5-3470 ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb ...

16,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 6300, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ hp compaq 6300 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: dual core intel g2020 4th gen ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 500 gb cm...

16,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim