kondisioneri mitsubishi inverter 18 

 Online 16 lexues | 2 njoftime ne pritje

30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptoop dell inspirion

Shitet laptoop dell inspirion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet laptoop dell ispirion ekrani 15.6 ram 1000 gb rom 4gb full hd kompjuteri esht bkere para 3 muajesh ka garanzi 2 vite nga cmimi qe eshte blere 540 mi.lek shitet 300 mi lek ...

30,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike OKAZION! Shitet XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO!

OKAZION! Shitet XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet xiaomi redmi note 8 pro. ndodhet ne nje gjendje shume te mire. eshte blere ne dhjetor dhe shoqerohet me kutine origjinale dhe karikuesin origjinal. ...

19,000 Leke

Tirane
11,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike External Hard Drive 2TB 11400

External Hard Drive 2TB 11400

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯porosit online dhe jua dergojme kudo 😊 πŸ‘‡ πŸ”Ά hard drive toshiba 2tb πŸ”Άcmimi: 11.400 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me karte identiteti 🎁 shitje me karte bkt prima ( 0% intere...

11,400 Leke

Tirane
29,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4+1 Leva + 3Lojraj

Shitet Ps4+1 Leva + 3Lojraj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet ps4 me 1 leve dhe 3 lojra gjendja eshte e shkelqyer ...

29,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4 ne kuti + 1 Leve + 2 lojra

Shitet Ps4 ne kuti + 1 Leve + 2 lojra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet ps4 ne kuti gjendja e shkelqyer me 1 leve dhe 2 lojra...

32,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike DVD-RW Portable USB

DVD-RW Portable USB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯porosit online, dhe jua u dergojme kudo! πŸ‘‡ πŸ”Ά ext dvd/cd writer lite on πŸ”Ά world’s thinnest external dvd drive πŸ”Ά usb powered, no adapter needed cmimi: 4500l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 ...

4,500 Leke

Tirane
699 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP Zbook 17.3" Workstation

Laptop HP Zbook 17.3" Workstation

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯porosit online, dhe jua u dergojme kudo! πŸ‘‡ πŸ”Ά laptop hp zbook πŸ”Ά ekran: 17.3” fhd πŸ”Ά cpu: i7-4600m 2.9 ghz πŸ”Ά ddr : 16 gb πŸ”Ά ssd: 256gb cmimi: 699 eu πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 πŸ...

699 Euro

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet

Shitet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter all in one...

25,000 Leke

Tirane
9,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike iPhone 5s 16gb

iPhone 5s 16gb

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B iphone 5s 16gb mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes) cmimi: 9,900 leke per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925...

9,900 Leke

Tirane
2,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Natec type C - USB HUB 4 Port 3.0

Natec type C - USB HUB 4 Port 3.0

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ hub usb , zgjidhja perfekte per pc & laptopa per te rritur numrin e portave usb te disponueshme πŸ‘‡ nga type c ne 4 porta usb 3.0. βœ… e pershtatshme dhe funksionale βœ…dizajn impresionues πŸ“ cmimi: 2000 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info...

2,000 Leke

Tirane
11,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Gigabyte B450M-DS3H

Gigabyte B450M-DS3H

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ motherboard gigabyte b450m ds3h πŸ‘‡ βœ… supports amd 3rd gen ryzenβ„’/ 2nd gen ryzenβ„’/ 1st gen ryzenβ„’/ 2nd gen ryzenβ„’ with radeonβ„’ vega graphics/ 1st gen ryzenβ„’ with radeonβ„’ vega graphics/ athlonβ„’ with radeonβ„’ vega graphics processors. βœ… hdmi, dvi-d ports for mult...

11,900 Leke

Tirane
2,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike HUB USB Type C - Macbook Compatible

HUB USB Type C - Macbook Compatible

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ hub usb typ-c , zgjidhja perfekte per pc & laptopa per te rritur numrin e portave usb te disponueshme πŸ‘‡ βœ… gjithashtu suporton macbook , macbook pro, dell, hp etj. βœ…windows 10, mac os x ; chrome os πŸ“ cmimi: 2500 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me sh...

2,500 Leke

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike IBOX USB HUB 4 Port 3.0

IBOX USB HUB 4 Port 3.0

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ hub usb ibox , zgjidhja perfekte per pc & laptopa per te rritur numrin e portave usb te disponueshme πŸ‘‡ βœ… 4xusb 3.0 πŸ“ cmimi: 1200 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me karte ide...

1,200 Leke

Tirane
1,499 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mouse Logitech M100 USB

Mouse Logitech M100 USB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mouse logitech m100 usb ...

1,499 Leke

Tirane
600 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mouse A4tech OP-720 USB

Mouse A4tech OP-720 USB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mouse a4tech op-720 usb ...

600 Leke

Tirane
1,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mouse A4tech G3-200M Wifi

Mouse A4tech G3-200M Wifi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mouse a4tech g3-200m wifi...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Tastiere US QWERTY A4tech KR-85 USB

Tastiere US QWERTY A4tech KR-85 USB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Tastiere us qwerty a4tech kr-85 usb...

1,000 Leke

Tirane
28,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Latitude E5440

Laptop Dell Latitude E5440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯porosit online, dhe jua u dergojme kudo! πŸ‘‡ πŸ”Ά laptop dell latitude e5440 πŸ”Ά cante laptopi dhurate πŸ”Ά ekran: 14.1" πŸ”Ά cpu: i5-4310m πŸ”Ά ddr :8 gb πŸ”Ά ssd: 256 gb cmimi: 28.900l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 068...

28,900 Leke

Tirane
14,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Tablet Acer B1-710

Tablet Acer B1-710

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯porosit online dhe jua dergojme kudo 😊 πŸ‘‡ πŸ”Ά tablet acer iconia tab b1-710 πŸ”Ά memory: 1gb , 16gb πŸ”Ά display: 7.0β€³ inch led cmimi: 14.400 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje m...

14,400 Leke

Tirane
17,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Tablet Acer W1-810

Tablet Acer W1-810

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯porosit online dhe jua dergojme kudo 😊 πŸ‘‡ πŸ”Ά tablet acer iconia tab w1-810 πŸ”Ά memory: 1gb , 32gb πŸ”Ά display: 8.0β€³ inch led cmimi: 17.900 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me...

17,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim