laptop aple 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Laptop Acer per pjese

Shitet Laptop Acer per pjese

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet laptop acer e1 572g per pjese , gjithcka ne menyre funksionale . 8gb ram 2x4gb ddr3 kingston , hdd 250gb , karikues laptop , dvd writer acer , fan , bateri , ekrani me gjithe kasa, dhe shum pjese te tjera. cmimi i disukutueshem...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Disqe per ps2

Disqe per ps2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shiten 45 disqe me lojra te ndryshme per ps2 se bashku me 2 leva njera origjinale tjetra jo me fishat e ps2 etj.. shiten per arsye mosperdorimi 50 mij lek te gjitha. nuk jane origjinale....

5,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Ps3

Ps3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shitet play station 3 ne gjendje pune pa difekte 80 gb me nje leve. cmimi 90 mij leke i pa diskutushem....

9,000 Leke

Tirane
850 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet super okazjon fotokopje estudio600

Shitet super okazjon fotokopje estudio600

Brryli | Tirane

B Fotokopja esht ne gjendje pune shitet per arsye mbyllje biznesi cmim pak i diskuteshem ...

850 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Macbook Pro 2011 15,4 3e

Macbook Pro 2011 15,4 3e

Sauk | Tirane (3.33 Km nga qendra)

B Shes macbook pro late 2011 madhesia 15,4 shum i paster dhe ne gjendje 10/10. shitet per arsye mosperdorimi. i ardhur nga gjermania. 8gb ram. i7 shoqerohet me karikusin origjinal. cmimi i diskutueshem...

300 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 300e

Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 300e

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes laptop macbook pro late 2011 ne gjendje te shkelqyer. shoqerohet bashk me karikusin. shum komod dhe kompakt core i5 ram 4gb fotot origjinale. i gatshem per cdo lloj prove...

300 Euro

Tirane
80 Euro Kompjutera dhe Elektronike Airpods seria 2 origjinale

Airpods seria 2 origjinale

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten airpods kufje apple seria 2 wireless gjendja 10/10...

80 Euro

Tirane
5,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike T9 Android Smart TV Box 4GB RAM 32GB Memorie

T9 Android Smart TV Box 4GB RAM 32GB Memorie

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B I ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. t9 4gb 32gb | android smart tv box e ben televizorin tuaj ne vendin me relaksues qe ju mund te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. ofron nje cilesi te shpejte dhe maksimale qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron. t9 4gb 32gb an...

5,500 Leke

Tirane
170 Euro Kompjutera dhe Elektronike Kompjuter desktop

Kompjuter desktop

Qender | Pogradec

B Shes pc desktop hp6300 intel core 2duo 8gb ram 1gb graphic card g210 250gb+160gb+80gb memory monitor 17inch wide cmimi i diskutueshem...

170 Euro

Pogradec
2,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike LEXUES KARTE ME PORTE TYPE C dhe USB 3.0

LEXUES KARTE ME PORTE TYPE C dhe USB 3.0

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Lexues karte sd/microsd kasa alumin porta : type c dhe usb 3.0 shpejtesi e larte leximi cmimi 2200 l...

2,200 Leke

Tirane
115 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Nvidia GTX 1050 TI

Shitet Nvidia GTX 1050 TI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Karta esht ne gjendje perfekte. ideale per cdo pc dhe me ushqimin direkt nga bordi. eshte ne gjendje te perballoje cdo loje me 4gb ram te dedikuar. product name geforce® gtx 1050 ti 4gb barcode 426018336-3828 gpu geforce gtx 1050 ti gpu clockspeed 1392 mhz (boost)/1290 mhz (base) memory 4gb gd...

115 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Action camera gopro

Action camera gopro

Qender | Pogradec

B Action camera xiaomi yi resolution max 2k 30fps 1080p 60fps 16mp camera 16gb memory card timelapse wifi...

100 Euro

Pogradec
250 Euro Kompjutera dhe Elektronike Aparat Fotografik DSLR professional

Aparat Fotografik DSLR professional

Qender | Pogradec

B Shes aparat fotografik sony a58 me karte memorie 32gb me 15k shkrepje lentja: 18-55mm ekrani: flip screen pa karikus...

250 Euro

Pogradec
13,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Compaq Elite E8200

HP Compaq Elite E8200

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Nese je duke kerkuar per pc me cmim te arsyeshem dhe funksional,kam 1 sugjerim per ty 👇✅ 🔥🔥🔥porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 😊 per me shume 📲 🔶 hp compaq elite 8200 🔶 cpu:quad core i5-2400 🔶 ram: 8 gb 🔶 hdd: 250 gb cmimi: 13.500l 🚕 tra...

13,500 Leke

Tirane
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Kart Grafike NITRO SAPPHIRE

Kart Grafike NITRO SAPPHIRE

Fresku/Linze | Tirane (4.17 Km nga qendra)

B Shitet kart grafike nitro sapphire radeon rx 570 4gb. karta eshte e perdorur per lojra 3 muaj. garanci ne perdorim karte.. specifikimet ne link: https://www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-rx-580-4g-g5. faleminderit....

16,000 Leke

Tirane
270 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4+4 leva+ 4 lojra

Shitet Ps4+4 leva+ 4 lojra

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Playstation 4 me 4 leva + 4 lojra (pes20+fifa20+ call of duty + fortnite)...

270 Euro

Tirane
12,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Call Center

Shitet Call Center

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.19 Km nga qendra)

B Okazion... shiten paisje per call center, qender kursesh, sall interneti. 10 pc hp dhe ekran samsung 17 inch bashk me kabull lan 4 tavolina , 2 te madha me 10 vende pune si dhe 2 tavolina zyre 10 karrige statike shum pak te perdorura frigirifer uji per zyre per me teper kontakto...

12,000 Euro

Tirane
2,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes PES 2020 për PS4

Shes PES 2020 për PS4

Qender | Shkoder

B Pes2020 për ps4...

2,000 Leke

Shkoder
24,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Latitude E5440 Hdd 320GB

Laptop Dell Latitude E5440 Hdd 320GB

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ne gamen e laptopeve business te brandit dell,me cmim ekonomik ,i vogel ne madhesi por edhe me i holle... 🔥🔥porosit online dhe jua dergojme kudo! 👇 🔶 laptop dell e5440 🔶 ekran: 14” hd 🔶 cpu: i5-4200u 🔶 ddr3: 8 gb 🔶 hdd: 320 gb cmimi: 24.900l 🚕 transpor...

24,900 Leke

Tirane
45 Euro Kompjutera dhe Elektronike Webcamer Xiaomi MI IMILAB CMSXJ22A 1080P

Webcamer Xiaomi MI IMILAB CMSXJ22A 1080P

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Nese je i interesuar per 1 webcamera full hd e duhura eshte padyshim e brandit xiaomi... 🔥🔥🔥porosit online dhe jua dergojme kudo! 👇 🔶 webcamera xiaomi imilab cmsxj22a 1080p 🔶 model: imilab cmsxj22a 🔶 resolution: 1920×1080 (full hd) 🔶 other feature: maximum frame ra...

45 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim