laptopa te perdorur ne shitje  

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

130,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lente AF-S Nikkor 24-70 mm ( OKAZION )

Lente AF-S Nikkor 24-70 mm ( OKAZION )

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Lentja origjinale eshte ne gjendje perfekte te paperdorur. ka ardhur nga amerika dhe shitet per arsye mosperdorimi. okazion cmimi: 130000 leke...

130,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Aparat fotografik Canon Eos 1300 D+ 2 lente

Aparat fotografik Canon Eos 1300 D+ 2 lente

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Aparat canon eos 1300 d ne gjendje shume te mire. ne cmim perfshihen edhe 2 lente 18-55 mm dhe 75-300 mm. okazion cmimi: 35000 leke ...

35,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shiten 2 iphone6 ne 64 giga te bllokuar

Shiten 2 iphone6 ne 64 giga te bllokuar

Don Bosko | Tirane (2.71 Km nga qendra)

B Shiten me cmim okazion 100 mij lek 2 iphone 6...

10,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shiten telefona , bateri celularesh dhe fisha karikimi

Shiten telefona , bateri celularesh dhe fisha karikimi

Don Bosko | Tirane (2.71 Km nga qendra)

B Shiten 140 telefona plus 2000 bateri celularesh plus 100 fisha karikimi shiten me cmim okazion 1 ...

50,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike shitet ps4 pro slim 1tb vetem per 330 milek

shitet ps4 pro slim 1tb vetem per 330 milek

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shitet ps4 pro slim 1tb vetem per 330 milek te vjetra ne gjendje te re dhe te pa perdorur si dhe me dy loja falas ...

33,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike leva ps4

leva ps4

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Leva ps4 te reja vetem per 40 milek copa kontaktoni ne numrin tone te kontaktit...

4,000 Leke

Tirane
350 Euro Kompjutera dhe Elektronike Macbook Pro 2011 15,4 350e

Macbook Pro 2011 15,4 350e

Sauk | Tirane (3.33 Km nga qendra)

B Shes macbook pro late 2011 madhesia 15,4 shum i paster dhe ne gjendje 10/10. shitet per arsye mosperdorimi. i ardhur nga gjermania. 8gb ram. i7 shoqerohet me karikusin origjinal. cmimi i diskutueshem...

350 Euro

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Pro

Playstation 4 Pro

Don Bosko | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes playstation 4 pro , ne gjendie shume te mire . - 1 leve - 2 lojra...

30,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Okazion iphone 6s plus okazion 16GB

Okazion iphone 6s plus okazion 16GB

Brryli | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shitet iphone 6splus ,pa dallim nga i riu ,,telefoni vjen me zero gervishtje .bateri 100%.cover dhe karikues apple ..kush ka interes tme.kontaktoj ne imail egzonhoxha1992@gmail.com,ose whatsupp ,,telefonata joo...

19,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Okazion iphone 6s plus okazion 16GB

Okazion iphone 6s plus okazion 16GB

Brryli | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shitet iphone 6splus ,pa dallim nga i riu ,,telefoni vjen me zero gervishtje .bateri 100%.cover dhe karikues apple ..kush ka interes tme.kontaktoj ne email egzonhoxha1992@gmail.com,ose whatsupp ,,telefonata jo...

19,000 Leke

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Action Camera urgjent

Shes Action Camera urgjent

Qender | Pogradec

B Action camera xiaomi yi resolution max 2k 30fps 1080p 60fps 16mp camera 16gb memory card timelapse wifi...

100 Euro

Pogradec
43,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike SHITET LAPTOP DELL VOSTRO 15

SHITET LAPTOP DELL VOSTRO 15

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.68 Km nga qendra)

B I5-7200u 2.5 ghz-2.7ghz ram 8gb ddr3 ssd 256 gb karte grafike e dedikuar: amd radeon r5-m420 2gb v-ram dddr4 bateria: 4-5 ore laptopi eshte ne gjendje perfekte si i ri. cmimi me i lire ne treg me super parametra dhe performance....

43,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Ps3 okazion!!!!❕❗❕❗

Ps3 okazion!!!!❕❗❕❗

Qender | Durres

B Shitet ps3 slim ne gjendje pune.me çip dhe me lojra te instaluara! blur,gta,fifa 19,call of duty black ops 2 etj.cmimi 100 mij lek te vjetra! ...

10,000 Euro

Durres
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Samsung s6 edge super gjendje

Samsung s6 edge super gjendje

Qender | Durres

B Shes s6 edge gold ne gjendje shume te mir pune dhe estetike!! gjendja 10/10...me fingerprint !! modeli global g925f ,3/32 gb ngjyra gold!! shoqerohet me xham full, cover transparent the silicon, karikues fast dhe kufje akg!! telefoni esht mbajtur shum mire sic shikohet dhe ne foto esht ne gjendje pe...

15,000 Leke

Durres
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike OKAZION!! Shitet Playstation 3 Super Slim

OKAZION!! Shitet Playstation 3 Super Slim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Playstation 3 super slim eshte ne gjendje te perdorur. pa asnje demtim ose gervishtje. gjendja 9/10 me dy leva dhe konektoret perkates, ne gjendje 9/10 me 4 videolojra: blur, pes 2013, battlefield 4 dhe gta v parametrat e sistemit: 250 gb hard disk me mundesi per jailbreak rezolucioni: ...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Galaxy Note 3, i bardhe

Galaxy Note 3, i bardhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes galaxy note 3, 32g, i bardhe. i perdorur, ne gjendje shume te mire pune....

10,000 Leke

Tirane
550 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G2 Nvidia Quadro K1100 2GB

HP Zbook 15 G2 Nvidia Quadro K1100 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop hp zbook 15 g2 🔶 ekran: 15.6″ fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu: intel core i7-4810mq 2.8ghz 🔶 memory: 16 gb ddr3 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 550 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

550 Euro

Tirane
800 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G3 M1000 2GB

HP Zbook 15 G3 M1000 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop hp zbook 15 g3 🔶 ekran: 15.6″ fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 800 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

800 Euro

Tirane
600 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G2 K2100 2GB

HP Zbook 15 G2 K2100 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 laptop hp zbook 15 g2 🔶 ekran: 15.6″ fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu: intel core i7-4810mq 2.8ghz 🔶 memory: 16 gb ddr3 🔶 ssd: 256 gb nvidia quadro k2100 cmimi: 600 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per ...

600 Euro

Tirane
199 Euro Kompjutera dhe Elektronike Konica Minolta Bizhub 4020 Printer All in One

Konica Minolta Bizhub 4020 Printer All in One

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Printer all in one nga planet-computers - albania 😊 📲porosit online dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 printer, scanner, copier, black & white 🔶 bizhub 4020 🔶 print speed : 40 ppm 🔶 paper size: a6-a4 cmimi: 199 eu 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume i...

199 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim