lavamane banjo 

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung 4k uhd 50 inch seria nu7400 produkt i bler ne amazon tv eshte i ri nuk ka asnje problem...

40,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 7 i zi 128gb. telefon shume i mirmbajtur. cmim i diskutueshem. kontaktoni vetem persona serioz....

150 Euro

Tirane
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes 10 kasa + 1 screen protection per Note 8 1500 Lek

Shes 10 kasa + 1 screen protection per Note 8 1500 Lek

Sauk | Tirane

B Shes 10 kasa per samsung note 8 + 1 qese per mbrojtjen e xhamit perpara. kasat jane te perdorura shum pak. shiten per arsye mosperdorimi. nuk shiten vec e vec...

1,500 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitett iphone X

shitett iphone X

Tjeter zone | Tirane

B Shitet okazion iphone x 64gb (black) i perdorur ne gjendje super te mir si i ri sikur esht blere para afro 1 viti i ri ne kuti i mbajtur me cover dhe xham mbrojtes i pa hapur me baterin e vet origjinale 89% health mund ta kontrolloni ku te doni ...

55,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
449 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Prodesk 600 G2 Core i7-6700

HP Prodesk 600 G2 Core i7-6700

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers ๐Ÿ”ถ hp prodesk 600 g2 ๐Ÿ”ถ ๐Ÿ”ท cpu: intel core i7-6700 3.40 ghz up to 4.00 ghz ๐Ÿ”ท ram: 8 gb memory ddr4 ๐Ÿ”ท hdd: 1000 gb ๐Ÿ”ท gpu: intelยฎ hd graphics 530 cmimi:449 โ‚ฌ per me shume kontaktoni ne โ˜Ž: 0684019189 / 0689032925 ๐ŸŽ mundesi blerje me karte...

449 Euro

Tirane
279 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Prodesk 600 G1 Core i7-4770

HP Prodesk 600 G1 Core i7-4770

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers ๐Ÿ”ถ hp prodesk 600 g1 ๐Ÿ”ถ ๐Ÿ”ท cpu: intel core i7-4770 3.40 ghz up to 3.90 ghz ๐Ÿ”ท ram: 8 gb memory ddr3 ๐Ÿ”ท hdd: 500 gb ๐Ÿ”ท gpu: intelยฎ hd graphics 4600 cmimi:279 โ‚ฌ per me shume kontaktoni ne โ˜Ž: 0684019189 / 0689032925 ๐ŸŽ mundesi blerje me karte...

279 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
10,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike FUJITSU ESPRIMO E710

FUJITSU ESPRIMO E710

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Fujitsu esprimo e710 cpu: intel core i3-3220 3.30 ghz ram: 4 gb ddr3 memory hdd: 500 gb sata 7200 rpm gpu: intel hd graphics dvd-wr optical mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes) cmimi: 10,900 leke per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0...

10,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim