midea kalorifer 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Kompjuter

Shitet Kompjuter

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet kompjuter ( njesi + monitor + tastiere + maus ) gjendje shume e mire oferte vetem 7000 leke...

7,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS2

Shitet PS2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet nje play station 2 ne gjendje perfekte . sdiksutohet qe arsya pse dua ta shes eshte per arsye mos perdorimi. aparati eshte ne gjendje te shkelqyer si nga dizajni por dhe nga funkjonimi . 1 nga levat eshte origjinale. bashke me aparatin perfshihen dhe 12 disqe lojrash. ja vlen per dike qe ka k...

6,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kamer iphone x te hequr nga telefona me icloud montimi falas transporti kudo mundesi pagese me keste ...

700 Leke

Tirane
50 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tastiere per iPad pro 9.7 inç

Tastiere per iPad pro 9.7 inç

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet, tastiera bluetooth rasti i palosshëm për ipad pro 9.7 inç ipad air 1 2 ipad i ri 2017 2018 9.7 esht i pa perdorur fare! Çmim i diskutushem!...

50 Dollar

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Brryli | Tirane

B Apple iphone xs max 512gb gold color brand new original with complete accessories and warranty.. kraftmusicaffiliates@gmail.com ...

700 Dollar

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
899 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Ultra Flair USB 3.0 Flash Drive Model SDCZ73-032G-G46

SanDisk Ultra Flair USB 3.0 Flash Drive Model SDCZ73-032G-G46

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B shpejtesi leximi 150mb/s...

899 Leke

Tirane
1,190 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Ultra 64GB _ Model SDSQUNS-064G-GN3MN

SanDisk Ultra 64GB _ Model SDSQUNS-064G-GN3MN

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kapacitete ne mbi 64 gb shpejtesi transferimi mbi 80 mb/s 80mb/s rezistente ndaj ujit dhe temperatures...

1,190 Leke

Tirane
2,600 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Extreme 64GB microSDXC UHS-I Card with Adapter

SanDisk Extreme 64GB microSDXC UHS-I Card with Adapter

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shpejtesi transferimi deri ne 100 mb/s ...

2,600 Leke

Tirane
549 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE X 64GB - 549 EU - PAGUAJ 69 NE MUAJ ⚠️

⚠️IPHONE X 64GB - 549 EU - PAGUAJ 69 NE MUAJ ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 549 eu 6.900 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -a...

549 Euro

Tirane
429 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE 8 PLUS 64GB - PAGUAJ ME KESTE ⚠️

⚠️IPHONE 8 PLUS 64GB - PAGUAJ ME KESTE ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 8 plus 64gb🤳 ➖ 429 eu 5.430 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

429 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Karikues oem per apple ipod iphone - a1400 i prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin usb specifikat: karikues apple modeli: a1400 hyrje: ac 100-240v / 0.15a, 50-60hz dalje: dc5.1v / 1a e pershtatshme per: iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ iphone 4...

20 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

20 Euro

Tirane
95,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Don Bosko | Tirane

B Okazion per pak dite. samsung note 10+, 256 gb, ngjyr aura black i ardhur nga suedia. shitet per arsye mos pordorimi i ri ne kuti. e kam marr dhurate kam dhe faturen per siguri qe nuk esht i vjedhur....

95,000 Leke

Tirane
35 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 Port PoE Switch

4 Port PoE Switch

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B 4 port poe switch features supplies poe for 4 ip cameras or other poe network devices 4 poe ports - 10/100/1000 mbps 2 gigabit uplink ports - 10/100/1000 mbps works with all 12v poe cameras 30 watts max power for each port 60 watt external power adapter ac 100-240v 50/60hz input...

35 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes PC+Monitor Dell 13.000 Leke

Shes PC+Monitor Dell 13.000 Leke

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet kompjuter + monitor + tavolinë dhe karrige si në foto. gjendja shumë e mirë Çmimi: 13000 lekë të reja. kontakt: 069 27 90150...

13,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim