midea kalorifer 

 Online 17 lexues | 4 njoftime ne pritje

22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3 me jailbreak

Shitet Ps3 me jailbreak

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet ps3 me jailbreak 320 gb ,me lojra te instaluara si gta 5 ,fifa 19 , watch dogs , blur, far cry 4 . me 1 leve cmimi 220 mije lek pak i diskutueshem ...

22,000 Leke

Tirane
12,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 24 port gigabit tp-link tl-sg1024d...

12,500 Leke

Tirane
8,800 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 16 port gigabit tp link tl-sg1016d desktop - rackmount switch ...

8,800 Leke

Tirane
14,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯oferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 8200, falas tastiere + maus 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ per me shume πŸ“² πŸ”Ά hp compaq 8200 πŸ”Ά ekran 22" lg e2210 πŸ”Ά cpu: intel dual core i3-2120 πŸ”Ά ram: 4 gb πŸ”Ά hdd : 250 gb cmimi: 145...

14,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu P710 + Monitor 22"

Fujitsu P710 + Monitor 22"

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯oferte nga planet computers set ekran lg+ pc fujitsu esprimo p710, falas tastiere + maus 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ per me shume πŸ“² πŸ”Ά fujitsu esprimo p710 πŸ”Ά ekran 22" lg e2210 πŸ”Ά cpu: intel quad core i5-3470 πŸ”Ά ram: 4 gb πŸ”Ά hdd : 250 gb ...

16,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯oferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 6300, falas tastiere + maus 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ per me shume πŸ“² πŸ”Ά hp compaq 6300 πŸ”Ά ekran 22" lg e2210 πŸ”Ά cpu: dual core intel g2020 4th gen πŸ”Ά ram: 4 gb πŸ”Ά hdd : 500 gb cm...

16,500 Leke

Tirane
60 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ super kase per pc , gamingπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ πŸ“²porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά genesis titan 800 blue gaming case πŸ”Ά case type: mid tower atx , blue led color πŸ”Ά motherboard: mini-itx, micro-atx, atx πŸ”Ά 2 x usb 3.0, 2 x usb 2.0, 2 x jack πŸ”Ά case panel...

60 Euro

Tirane
193 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Hp Prodesk 600 G2

Hp Prodesk 600 G2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά hp prodesk 600 g2 mt πŸ”Ά cpu: intel core i3-6100 3.7ghz πŸ”Ά memory: 8 gb ddr3 πŸ”Ά hdd: 500gb sata cmimi: 193 € πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš• per me shume info k...

193 Euro

Tirane
9,490 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Kase Pc Gaming Genesis IRID 300

Kase Pc Gaming Genesis IRID 300

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ super kase per pc , gamingπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ πŸ“²porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά genesis irid 300 πŸ”Ά case type: midi tower πŸ”Ά motherboard: atx πŸ”Ά 1 x usb 3.0 , 2 x usb 2.0 πŸ”Ά case panel: side panel windowed cmimi: 9490 l πŸš• transport ne gjithe s...

9,490 Leke

Tirane
7,900 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ super kase per pc πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ πŸ“²porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! πŸ‘‡ πŸ”Ά i-box wizard 4 gaming πŸ”Ά case type: mid tower πŸ”Ά motherboard: atx πŸ”Ά 1 x usb 3.0 , 2 x usb 2.0 πŸ”Ά case panel: windowed cmimi: 7900 l πŸš• transport ne gjithe shqiperine! πŸš•...

7,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim