neptun al kompjutera 

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Transmetues nga Bluetooth ne AUX per kasetofon

Transmetues nga Bluetooth ne AUX per kasetofon

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Lidhni telefonin me kasetofonin me bluetooth nepermjet kesaj pajisje ...

1,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike OKAZION iPhone 8

OKAZION iPhone 8

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Shitet iphone 8, gjendja 10/10 në kutinë e vet. memorie 64 gb, ngjyra e bardhë, kufje origjinale karikues origjinal origjina - koreja e jugut i papërdorur në shqipëri...

30,000 Leke

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Iphone 8+ gjendja 10/10 300e

Shes Iphone 8+ gjendja 10/10 300e

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shes iphone 8+ ne gjendje shume te mire ngjyre e zeze. e perdorur nga vajze gjithe kohes me kase dhe xham mbrojtes. kapaciteti 64 gb. shoqerohet me kutine dhe aksesoret e vet origjinal. cmimi pak i diskutueshem. telefoni eshte i gatshem per cdo lloj prove. i blere ne gjermani dhe i cbllokuar m...

300 Euro

Tirane
500 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung note 10+ europian 10/10 500e

Shes Samsung note 10+ europian 10/10 500e

Sauk | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes samsung note 10+ versioni europian me dy karta sm-n975f/ds ne gjendje 10/10. i blere ne gjermani dhe i perdorur vetem nga 1 person. telefonit nuk i eshte bere ndonjhere servis. 265gb memorje, 8gb ram, shenje gishti ne ekran. i perdour gjithmon me kase mbrojtese. shoqerohet me kutine, kufje...

500 Euro

Tirane
3,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Mini Gps gjurmues

Mini Gps gjurmues

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Https://www.instagram.com/p/chc2blbnvml/?utm_source=ig_web_copy_link deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht dhe ndihme per instalimin d...

3,000 Leke

Tirane
1,300 Leke Kompjutera dhe Elektronike Byzylyk/orë inteligjente qe lidhet dhe me celularin.

Byzylyk/orë inteligjente qe lidhet dhe me celularin.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Byzylyk/orë inteligjente qe lidhet dhe me celularin. monitorim ne celular me atë të aplikacionit yoho sports funksionet: 1. monitoron hapat, km, kalorite e harxhuara, pulsin, presionin e gjakut, gjumin. 2. ruan target ditor. 3. shikon thirrjet e celularit, mesazhet, njoftime të ndryshme t...

1,300 Leke

Tirane
5,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Mini Drone me kamer

Mini Drone me kamer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mini drone me kamer • • 👉 distanca 40m 👉kohezgjatja ne ajer 8 minuta 👉 pamje dhe komandim nga celulari • 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim...

5,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Mini celular i vogel

Mini celular i vogel

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mini celular i vogel ideal per te mbajtur nje celular te fshehur edhe ne vendet ku nuk lejohet 🌀 me dy karta sim 🌀ndryshim zeri gjate nje telefonete 🌀bokse cilesore 🌀mp3/mp4 music player. 🌀ruan 500 kontakte dhe 100 sms 🌀bateri te fuqishme dhe jetegjate 🌀ngjyra blu htt...

3,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Llampe me kamer sigurie 1080p

Llampe me kamer sigurie 1080p

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ☑️aplikacion per te pare pamjet live ☑️lidhje me wireless ☑️kendi filmimit 360° panoramik ☑️suporton karte microsd 128g ☑️mikrofon per te folur ☑️ndricim led konsumi 1w ☑️shume i thieshte per instalin * * 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim. 👍cel:06760554...

5,500 Leke

Tirane
1,300 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Mbajtese celulari per bicikleta

Mbajtese celulari per bicikleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B . ☑️fikson dhe siguron celularin gjate ngarjes se bicikletes. ☑️ke nje pamje te qarte vizive te ekranit. ☑️ materiali: aliazh alumini ☑️e pershtatshme per te gjitha modelet e bicikletave ☑️ ngjyra e zezë ☑️ pesha: 115g 👉porosit tani ne dm dhe paguaj ne dorezim....

1,300 Leke

Tirane
1,700 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Kufje me bluetooth TWSL21

Kufje me bluetooth TWSL21

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B ☑️perputhet me te gjithe modelet e celularit ☑️mbajtese me karrikim baterie ☑️rezistent ndaj ujit ☑️distanca 15m ☑️ bateria reziston 4 ore dhe karrikohet per 1 ore ☑️shume i lehte per perdorim ☑️versioni i bluetooth-it: 5.0 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim ...

1,700 Leke

Tirane
3,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike  Mini Studio fotografike portative

Mini Studio fotografike portative

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ideale per te fotografuar produktet tuaja si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë dore, pajisje dhe sende të tjera ☑️ i lehte për tu instaluar dhe bartur ☑️drita e komanduar siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja ☑️pajisur me 6 sfonde (të ba...

3,000 Leke

Tirane
50 Euro Kompjutera dhe Elektronike Android Box 4ram 64 Gb Memory

Android Box 4ram 64 Gb Memory

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shendrojeni tv tuaj te vjeter ne smart tv vete. me 1 dekoder!!! android box h96max https://www.instagram.com/maxelektron/ https://www.facebook.com/maxelektrin/ 🛡 super cilesi 🇪🇺eu 🛡🇩🇪garanci 12- muaj🛡 🚛transport falas ne shqiperi🚛 📞shitjet: 0688200775 ...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike ‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Zhbllokim icloud per cdo model iphone nga iphone 6 - iphone x ipad i zhbllokojm te gjitha modelet - zhbllokimi behet brenda nje afati kohor shume te shkurter - cmimi fillon nga 1.000 leke per me shume info 0675615500 / 0685509268...

1,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ekran per Samsung J6 -- 5.500 Leke

♻️♻Ekran per Samsung J6 -- 5.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️ekran origjinal per samsung j6 2018 ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

5,500 Leke

Tirane
155 Euro Kompjutera dhe Elektronike ‼️SUPER CMIME SAMSUNG NEW- PAGUAJ ME KESTE ‼️‼️

‼️SUPER CMIME SAMSUNG NEW- PAGUAJ ME KESTE ‼️‼️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🎖️🎖️super cmime🎖️🎖️ 🤳samsung galaxy a21s 155€🤳 🤳samsung galaxy a31 195€🤳 🤳samsung galaxy a41 199€🤳 ✔garancia 12 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine...

155 Euro

Tirane
7,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ekran per Iphone 11 -- 7.500 Leke

♻️♻Ekran per Iphone 11 -- 7.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️ekran per iphone 11 ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

7,500 Leke

Tirane
18,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop.Acer ES1-531 series.

Shitet laptop.Acer ES1-531 series.

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Acer es1-531.intel celeron (n3050, 1.60ghz, 2 mb)-15.6"led-16:9 hd-active matrix tft color lcd-intel hd graphics- 4gb ddr3l sdram - 500gb....

18,000 Leke

Tirane
300 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes mbrojtese per kameren e Samsung A71

Shes mbrojtese per kameren e Samsung A71

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shes xham mbrojtes per kameren e telefonit samsung galaxy a71. mbrojtesja e kameres ben qe te ruhet nga demtimet, gervishtjet, thyerjet dhe papastertise se kamerave. e lehte per tu pastruar dhe siguruar telefonin tuaj ne cdo situate nga demtimet e mundshme. produkti eshte i ri i papardorur me pare. ...

300 Leke

Tirane
260 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 ne oferte

Dell Latitude E6440 ne oferte

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 🟢dell ne oferte model 💥latitude e6440 💥procesor i5 gen 4 💥ssd 128 gb 💥ram 8 gb 💥 webcam ne board me super cmim 🛡 super cilesi 🇪🇺eu 🛡🇩🇪garanci 12- muaj🛡 🚛transport falas ne shqiperi🚛 📞shitjet: 0688200775 ⭕️win 7/ win 10...

260 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim