ngrenie tavoline 

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

259 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5440 i5-4310u  (Oferte e Limituar)

Dell Latitude E5440 i5-4310u (Oferte e Limituar)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Laptop dell latitude e5440 14.1" hd / i5-4310u 2ghz /8gb ddr3 /120gb ssd ...

259 Euro

Tirane
270 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 8plus 256 gb

Shitet iphone 8plus 256 gb

Qender | Sarande

B Shes nje iphone 8 plus nga pas i thyer xhami... 256 gb cmimi me i mire ...

270 Euro

Sarande
80 Kompjutera dhe Elektronike Smartphone te Rinje

Smartphone te Rinje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Marka: samsung modeli: ue40j5002akxxh madhesia ekranit: 40" tipi i panelit: led ekrani: i sheshte frekuenca: 200 pqi rezolucioni: full hd (1920x1080) formati: 16:9 kontrasti: mega contrast tv turner: dvb:t/t2/c sistem audio: 20 w smart tv: jo android tv: jo wireless: jo bluetooth tv: j...

80

Tirane
339 Euro Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti ( Oferte e limituar)

Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti ( Oferte e limituar)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Core i7-4770 /8gb dd3 ram /500gb hdd / nvidia gtx1050ti...

339 Euro

Tirane
279 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5450 ( oferte e limituar )

Dell Latitude E5450 ( oferte e limituar )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Dell latitude e5450 14.1" hd i5-5300u /8gb ddr3 / 256gb ssd...

279 Euro

Tirane
249 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5450 i3 ( oferte e limituar )

Dell Latitude E5450 i3 ( oferte e limituar )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Dell latitude e5450 14.1" hd/ i3-5010u 2.10ghz /8gb ddr3 / 120gb ssd...

249 Euro

Tirane
379 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E5470 i5-6300u (oferte e limituar)

Dell Latitude E5470 i5-6300u (oferte e limituar)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Dell latitude e5470 14.1 fhd / i5-6300u /8gb ddr3 /256gb ssd ...

379 Euro

Tirane
999 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Gaming MSi GL65 Leopard 9SCXR-046XPL i ri  ( Oferte e Limituar )

Laptop Gaming MSi GL65 Leopard 9SCXR-046XPL i ri ( Oferte e Limituar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Msi gl65 leopard 9scxr-046xpl 15.6" full hd ips panel intel core i7-9750h 9th gen 8gb ddr4 ram 512gb ssd new gen speed nvidia gtx1650 4gb gddr6...

999 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Macbook Pro 2011 15,4 3e

Macbook Pro 2011 15,4 3e

Sauk | Tirane (3.33 Km nga qendra)

B Shes macbook pro late 2011 madhesia 15,4 shum i paster dhe ne gjendje 10/10. shitet per arsye mosperdorimi. i ardhur nga gjermania. 8gb ram. i7 shoqerohet me karikusin origjinal. cmimi i diskutueshem...

300 Euro

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet PC HP gaming

Shitet PC HP gaming

Laprake | Tirane

B Shitet gaming pc hp per arsye mosperdorimi. eshte i kompletuar me tgjitha, fisha, tastjere, maus, monitor. edhe i gatshem per pune dhe me lojra te instaluara si fortnite, csgo, apex, lol, dota 2, rocket league etj etj specifikat e kompjuterit i keni tek fotoja. 0686968392...

25,000 Leke

Tirane
270 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 8plus 256 gb

Shitet iphone 8plus 256 gb

Qender | Sarande

B Shes nje iphone 8 plus nga pas i thyer xhami... 256 gb cmimi me i mire ...

270 Euro

Sarande
1,100 Euro Kompjutera dhe Elektronike PLAYSTATION 5 NE SHITJE BRAND NEW NE KUTI

PLAYSTATION 5 NE SHITJE BRAND NEW NE KUTI

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Playstation 5 ne shitje brand new ne kuti me gjithe aksesoret perkates cmimi i diskutueshem ...

1,100 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike shitet PS3

shitet PS3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ps3 slim 298gb me chip te instaluar 3 lojra (nba 2k17, fifa17 dhe wwe17) te perfshira ne cmim dhe 1 leve ...

10,000 Leke

Tirane
115 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Nvidia GTX 1050 TI

Shitet Nvidia GTX 1050 TI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Karta esht ne gjendje perfekte. ideale per cdo pc dhe me ushqimin direkt nga bordi. eshte ne gjendje te perballoje cdo loje me 4gb ram te dedikuar. product name geforceĀ® gtx 1050 ti 4gb barcode 426018336-3828 gpu geforce gtx 1050 ti gpu clockspeed 1392 mhz (boost)/1290 mhz (base) memory 4gb gd...

115 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet Laptop Acer per pjese

Shitet Laptop Acer per pjese

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet laptop acer e1 572g per pjese , gjithcka ne menyre funksionale . 8gb ram 2x4gb ddr3 kingston , hdd 250gb , karikues laptop , dvd writer acer , fan , bateri , ekrani me gjithe kasa, dhe shum pjese te tjera. cmimi i disukutueshem...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Disqe per ps2

Disqe per ps2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shiten 45 disqe me lojra te ndryshme per ps2 se bashku me 2 leva njera origjinale tjetra jo me fishat e ps2 etj.. shiten per arsye mosperdorimi 50 mij lek te gjitha. nuk jane origjinale....

5,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Ps3

Ps3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shitet play station 3 ne gjendje pune pa difekte 80 gb me nje leve. cmimi 90 mij leke i pa diskutushem....

9,000 Leke

Tirane
850 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet super okazjon fotokopje estudio600

Shitet super okazjon fotokopje estudio600

Brryli | Tirane

B Fotokopja esht ne gjendje pune shitet per arsye mbyllje biznesi cmim pak i diskuteshem ...

850 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 300e

Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 300e

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes laptop macbook pro late 2011 ne gjendje te shkelqyer. shoqerohet bashk me karikusin. shum komod dhe kompakt core i5 ram 4gb fotot origjinale. i gatshem per cdo lloj prove...

300 Euro

Tirane
80 Euro Kompjutera dhe Elektronike Airpods seria 2 origjinale

Airpods seria 2 origjinale

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten airpods kufje apple seria 2 wireless gjendja 10/10...

80 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim