playstation njoftime 

 Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
2,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung s7 edge 240 mij lek

Samsung s7 edge 240 mij lek

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet samsung galaxy s7 edge i zi 32 gb memorje dhe 4 gb ram . gjendja 10/10 telefoni ndodhet ne tirane tel :0685881169...

2,400 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Ps3 me 16 disje de 2 leva me

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (5.47 Km nga qendra)

B Ps3 eshte ne gjendje shume te mire çmimi 150 milek te vjetra...

15,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes TV Philips HD bashke me dekoder flybox.

Shes TV Philips HD bashke me dekoder flybox.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shes tv philips hd 32 polsh bashke me dekoder flybox me nje muaj abonim,shitet per arsye emigrimi...

23,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
230 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 4 Slim 500gb

Play Station 4 Slim 500gb

Brryli | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B Ps4 slim 500 gb ngjyre i bardhe, i perdorur, ne gjendje te mire. extra: leve ps4 e bardhe, kufje ps4, kabllo hdmi, power supply....

230 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Bokse makine

Bokse makine

| Vlore

B Sistem audio per makine ne gjendje te mire,shiten per arsye mos perdorimi...

1,000 Leke

Vlore
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes lojra PS4

Shes lojra PS4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shiten lojrat 1 loje-> 2000 leke 3 lojra -> 5500 leke 4 lojra -> 7000 leke 5 lojra -> 8000 leke...

2,000 Leke

Tirane
1,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Batman Arkham Night per PS4

Batman Arkham Night per PS4

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kaseta eshte e re e paperdorur. grafikat jane te qarta dhe shume cilesore...

1,900 Leke

Tirane
2,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Gear VR (Trust Urban)

Gear VR (Trust Urban)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Syzet virtuale jane te reja, te paperdorura. i pershtatet cdo lloj celulari, shfaq pamje 3d ne 360°, ka buton magnetik qe lejon pamjen te duket akoma me reale. transportin me tirane jua sherbejme falas....

2,900 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PRINTER bizhub C200 | KONICA MINOLTA

PRINTER bizhub C200 | KONICA MINOLTA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shitet printer bizhub c200 konica minolta, ne gjendeje te shkelqyer. me 3tray a4, a3 dhe boja originale e pa ndruar cmyk perafersisht ne 50%. shitet per motiv mbyllje biznesi, me cmimin 1,000 euro te pa diskutueshem vetem realisht te interesuarit te kontaktojne ne 0689086047 pas ores 17:00 ...

1,000 Euro

Tirane
124,990 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

| Durres

B Kondicioner mitsubishi electric 12000 btu. tekonlogjia inverter klasifikimi i energjise: a++ konsumi : 1.04 kw/h gaz ekologjik: r410 a funksionon ne temperatura nga -15° deri +46 garanci : 5 vjet instalimi falas...

124,990 Leke

Durres
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kondicionera

Shes kondicionera

Zone Periferike | Durres

B Shes 2 kondicionera pothuajse te paperdorur 400 milek copa shiten per arsye emigrimi flm...

40,000 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike USB modem

USB modem

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Kerkoj usb modem 3g. nuk ka rendesi modeli. ...

1,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone X Vietnam

Iphone X Vietnam

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone x vietnam. prodhimi jo 100%origjinal super cilsi .super cmim modele te reja white black . me kuti kufje karikus kllef xham mbrojtes . 110 euro....

110 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Brryli | Tirane

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike D-link wireless N300 ADSL2 +Modem Router

D-link wireless N300 ADSL2 +Modem Router

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.77 Km nga qendra)

B Per cdo njeri qe i nevojitet nje shperndares wireless d-link wireless n300 adsl2 +modem router ju vjen ne ndihme .nje shperndares origjinal dhe shume i shpejte ne shperndarjen e internetit...

4,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Keekoj Ps4

Keekoj Ps4

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Kerkoj ps4 te perdorur...

25,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)

B Shes lojËra ps 2, ps 3 dhe psp të paluajtura. lojëra ps 3white knight chronicles-800 lek —heavenly sword-800 lek-ghostbusters-800 lek-sirren blood curse-800 lek-lair-800 lek-rachet&clank-800 lek—formula 1-500 lek-motorstorm-500 lek-resistance:the fall of man-500 lek- little big planet-800...

500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer Canon i-SENSYS LBP6000

Printer Canon i-SENSYS LBP6000

Qender | Durres

B Quick first-print 50 euro i diskutueshem shitet per arsye mosperdorimi....

50 Euro

Durres
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Nintendo wii + 2 leva +1 rrjet leve + 5 lojra origjinale

Nintendo wii + 2 leva +1 rrjet leve + 5 lojra origjinale

Vasil Shanto | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Pershendetje, shes nintendo wii te perfshire me 5 lojra, super mario, naruto ultimate ninja, harry potter and the half-blood prince, dhe 2 wii game. paisja nuk permban probleme dhe vihet kollaj ne pune. kontaktoni ne 0693928693...

65,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim