printer ne shitje 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shes xbox 360 me cip 1 leve dhe shume disqe si psh gta 4, gta5, call of duty blackops1, 2, ghosts , nba 2018 , splinter cell double agent, blacklist dhe shum lojra te tjera....

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
320 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +447841621748,Samsung Note10+

Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Apple iphone 11 pro €450 eur, iphone 11 pro max €500 eur whatsap +447841621748,samsung note10+,s10+ na kontaktoni: whatsapp: +447841621748 email: electronicsgadgetsms@hotmail.com whatsapp: +447841621748 ne jemi një kompani tregtare e vendosur në mbretërinë e bashkuar dhe...

320 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
44,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 💢💢 iPhone X 64GB - 44.000 ALL 💢💢

💢💢 iPhone X 64GB - 44.000 ALL 💢💢

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 📍📍📍📍📍oferta te cmendura 🙃🙃🤭🤫 💥💥💥💥🎯🎯cmimi 44.000 all 🎯🎯💥💥💥💥 💢💢 iphone x 64 gb💢💢 ↪️↪️merr me keste me kart id 👀🔛🔝 💠 (no face id ) 💠brand : iphone 💠model : iphone x 💠ram : 3gb 💠rom: 64 gb ...

44,000 Leke

Tirane
2,400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten tv dhe playstation 4

shiten tv dhe playstation 4

Plepa | Durres

B Shiten 4 tv 43 polsh dhe 4 playstation 4 slim me 8 leva dhe 8 lojra jan pothujse te reja shum pak te perdorura...

2,400 Euro

Durres
399 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Microsoft Surface 3 Pro

Microsoft Surface 3 Pro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi 🔶 microsoft surface pro 3 🔶 🔷 model 1631 🔷 ekran 12" hd 🔷 cpu: intel core i7-4650u, 1.70 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboard us cmimi: 399 € p...

399 Euro

Tirane
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Pro x2 612 G1

HP Pro x2 612 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 hp business hybrid 🔶 🔷 model: pro x2 612 g1 🔷 ekran 12" fhd 1280p touchscreen 🔷 cpu: intel core i5-4202y, 1.60 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboar...

249 Euro

Tirane
240 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV LG 37LM611S

TV LG 37LM611S

Qender | Gjirokaster

B Shes televizor lg 37" 37lm611s led smart fullhd 3d mpeg-4 punon edhe me sinjal satelitor. dvb-c, dvb-t. i blere ne greqi...

240 Euro

Gjirokaster
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim