printera te perdorur 

 Online 26 lexues | 4 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip.

Shitet Playstation 3 slim me cip.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip. ka 5 lojra te instaluara(pes2013 me update 2019, blur , gta 5,call of duty black ops,need for speed).shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,1 leve e thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). vendodhja tirane(astir). cel 0685869244...

10,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Www mtelzcs com apple iphone 11 pro max,11 pro,xs,samsung note 10 s10 €350 eur dhe të tjerët ne jemi ndërmarrje e njohur e biznesit, ne shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët privatë gjithashtu. ne pranojmë pagesa nga paypal dhe transferi bankar kushtet dhe kushtet z...

350 Euro

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Z210 Worksation + Philips 220BLP 22inch LED Monitor

HP Z210 Worksation + Philips 220BLP 22inch LED Monitor

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Core i5 2400-cpu @3.10ghz , 8gb ram up to 16gb , 64bit , windows 10 pro ...

260 Euro

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bypass icloudi nga iphone 6 deri ne iphone x procesi vonon 30 minuta nuk punon m me kart sim vetem si ipad me wifi cmimet duke filluar nga 10 mije leke te vjetra kontak 0675615500 ...

1,000 Leke

Tirane
54,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 8 Plus , 256 Gb, gjendja perfekt

Iphone 8 Plus , 256 Gb, gjendja perfekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Iphone 8 plus, 256 gb, space gray. pa asnje gervishje dhe gjendje 10/10. perfshihet karikuesi, fisha, kutia dhe cover. ...

54,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kase fiskale pak te perdorur

Shes kase fiskale pak te perdorur

Brryli | Tirane

B Shitet kase fiskale e crregjistruar,shum pak e perdorur....

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv Samsung

Tv Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung ...

10,000 Leke

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Pc HP compaq urgjent

Shes Pc HP compaq urgjent

Qender | Pogradec

B Model hp ram: 4gb cpu: intel core2 duo 2.66ghz windows 10 hdd: 210gb total ...

60 Euro

Pogradec
800 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  🍏🍏iPHONE 11 PRO MAX - OKAZION -799 EU 🍏🍏

🍏🍏iPHONE 11 PRO MAX - OKAZION -799 EU 🍏🍏

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 11 pro max 64gb green 🤳 (punon me cip ne menyre perfekte , konfigurimi i cipit behet nga ne ) ➖ 799 eu ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme tr...

800 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shes xbox 360 me cip 1 leve dhe shume disqe si psh gta 4, gta5, call of duty blackops1, 2, ghosts , nba 2018 , splinter cell double agent, blacklist dhe shum lojra te tjera....

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 classic ne shitje

Ps4 classic ne shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet ps4 classic 2 leva ssd: 1tb 1 loje : far cry primal gjendje shume e mire ...

25,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes televizor hyundai 40 inch full hd eshte smart tv me wireless ka versjon android te fundit 8.0 instalon cdo lloj aplikacjoni me wireless mirroring per telefon ka 8gb memorje me dekoder dvb-t2 te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese eshte pothuajse i ri me garanci akoma nga dyqani ku...

28,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip

Shitet Playstation 3 slim me cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip,shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,2 leva te thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). shitet bosh pa lojra....

10,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Laptop lenovo z.70 intelcore i7 @2.40ghz ram 16gb, memory 1 tera byte brenda garancise. ne gjendje pothuajse te paperdorur....

300 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION Shitet IPhone 7 25.000 Leke

OKAZION Shitet IPhone 7 25.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Iphone 7 gjendja 9/10 ka disa shenja pikash mbrapa te bera nga rera bateria 100% nuk eshte refurbished ne cmim keni te perfshire karikusin dhe nje xham mbrojtes...

25,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike    Shitet Samsung Galaxy J6 2018 15.000 Leke  *

Shitet Samsung Galaxy J6 2018 15.000 Leke *

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Samsung galaxy j6 2018 octa-core (8) exynos 3gb ram 32gb storage gpu mali-t380 shume pak i perdorur bateria 100% cmimi 15.000 leke ne cmim perfshihet karikusi + xhami mbrojtes...

15,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Super ofert Ps3

Shitet Super ofert Ps3

Qender | Lezhe

B Per arsye emigrimi fal e keni ...ps3 superslim me cip dhe me nje leve jo origjinale shitet me......fifa19. pes18. blur te instaluara....dhe 2 disqe fifa13......dhe tekken tag 2. dhe me te gjitha fishat perkatese ne gjendje shum te mire cmimi....100 mi lek i pa diskutuar...me kontaktoni ne wats up os...

10,000 Leke

Lezhe
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟iPHONE 7 128GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW🌟

🌟iPHONE 7 128GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 7 128gb (new)🤳 ➖ 29.900 all ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa k...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim