ps4 ne shitje te lira 

 Online 18 lexues | 2 njoftime ne pritje

100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

WWW MTELZCS COM Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro,XS,Samsung S10

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Www mtelzcs com apple iphone 11 pro max,11 pro,xs,samsung note 10 s10 €350 eur dhe të tjerët ne jemi ndërmarrje e njohur e biznesit, ne shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët privatë gjithashtu. ne pranojmë pagesa nga paypal dhe transferi bankar kushtet dhe kushtet z...

350 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Laprake | Tirane

B Dell procesor duo nga 1,33ghz ram 2 gb 60 gb hard disk...

6,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PlayStation 3

PlayStation 3

Qender | Shkoder

B Eshte playstation 3 me dy leva me 7 disqe me gta 5 dhe call of duty dhe shum disqe tjera te bukura...

150 Euro

Shkoder
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZJON !!! Kompjuter HP 8100 ELITE

OKAZJON !!! Kompjuter HP 8100 ELITE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Kompjuter : hp compaq 8100 elite procesori : intel core i3 ram : 4 gb hard disk : 500 gb karta grafike : 1.7 gb (shared) dvd : dvd-rw lightscribe monitori : hp 22 inch mouse + tastjere + kufje + fisha cmimi super okazjon me flete garancie 6 muaj...

15,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET PLAYSTATION 3

SHITET PLAYSTATION 3

Qender | Durres

B Shitet playstation 3 me 2 leva + 3 lojra origjinale "call of duty - black ops ii" "pes 2012" "skyrim" cmimi = 18'000 lek (i diskutueshem)...

18,000 Leke

Durres
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 classic ne shitje

Ps4 classic ne shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet ps4 classic 2 leva ssd: 1tb 1 loje : far cry primal gjendje shume e mire ...

25,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS3, me dy leva dhe 6 lojëra të kërkuara

Shitet PS3, me dy leva dhe 6 lojëra të kërkuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shitet ps3 sony në gjendje shumë të mirë, me dy leva dhe 6 lojëra në diskun dhe kutinë e vet origjinale: gta, call of duty i & ii, fifa 08, avengers, neeed for speed....

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv Samsung

Tv Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung ...

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 nje muaj i perdorure i ardhure nga anglija

Shes ps3 nje muaj i perdorure i ardhure nga anglija

Qender | Kavaje

B Shes kompjutrin te ardhure nga anglija ps3 nje muaj te perdorure me chip dhe lojra te instaluara duke qen qe eshte i ri cmimi eshte i arsyetueshem cmimi eshte:120milek nr.tel:0676510070 ...

12,000 Leke

Kavaje
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone X Space Gray 256GB Model 1865

iPhone X Space Gray 256GB Model 1865

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.84 Km nga qendra)

B Shitet iphone x 256gb ne gjendje shume te mire ..telefoni eshte vitrine .per me shume informacion dergoni msg ne whatsapp!!!ju faleminderit!...

72,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip

Shitet Playstation 3 slim me cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip,shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,2 leva te thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). shitet bosh pa lojra....

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 7 plus (i Zi)

iPhone 7 plus (i Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet iphone 7 plus 32 gb ne gjendje perfekte, i blere ne usa dhe i mbajtur ne kase dhe me xham mbrojtes qe ne momentin e blerjes. perfshihen: - karikues origjinal - kufje origjinale (per iphone 7 plus) - kase silikoni - xhami mbrojtes...

30,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet disk PES 2018 origjinal

Shitet disk PES 2018 origjinal

Don Bosko | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Shes disk pes 2018 pro evolution soccer , ose nderroj me nje levë 🎮 ps3...

1,500 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Tjeter zone | Tirane

B Kompjutera gaming fujitsu (8 gb ram) 500 gb hard shiten per arsye mbyllje biznesi. cdo set kompjuteri i kompletuar kushton 16000 leke info rreth kompjuterit i keni ne foto cel : 0685679897...

16,000 Leke

Tirane
28,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet samsung a50 128 GB ne kuti OKAZION

Shitet samsung a50 128 GB ne kuti OKAZION

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shitet samsung a50 128 gb duos triple camera i paperdorur fare,i ri ne kuti...

28,900 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Super ofert Ps3

Shitet Super ofert Ps3

Qender | Lezhe

B Per arsye emigrimi fal e keni ...ps3 superslim me cip dhe me nje leve jo origjinale shitet me......fifa19. pes18. blur te instaluara....dhe 2 disqe fifa13......dhe tekken tag 2. dhe me te gjitha fishat perkatese ne gjendje shum te mire cmimi....100 mi lek i pa diskutuar...me kontaktoni ne wats up os...

10,000 Leke

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim