s3 samsung 

 Online 8 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike LIGHTING TO HDMI

LIGHTING TO HDMI

Fresku/Linze | Tirane

B Ky adapter sherben per te lidhur telefonin iphone (seria 5,6,7) dhe ipad mini, air, pro me televizor me fish hdmi (2m) ...

1,200 Leke

Tirane
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP G6

Laptop HP G6

Qender | Durres

B Shitet laptop ne gjendje shume t e mire pune me keto parametra. procesori intel 2.2 ghz gjenerata 3 , ram 6 gb ,ekrani 15,6 , hard disk 500 gb ,windows 10.bateri nuk mban...

16,000 Leke

Durres
30 Euro Kompjutera dhe Elektronike Printer Fotokopje Scan Hp1510 me ngjyra

Printer Fotokopje Scan Hp1510 me ngjyra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Printer scan fotokopje me ngjyra pa bojrat (10 mij lek te vjetra i kushtojn) ...

30 Euro

Tirane
8,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Vape Smok - Prism Chrome

Vape Smok - Prism Chrome

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Smok - prism chrome ne kuti . pa perdor. vjen me pak lenge dhe nje koil extra, karikues, etj. all 8000 cmimi origjinale 19,000 all...

8,000 Leke

Tirane
125 Euro Kompjutera dhe Elektronike GTX 1050 TI 4GB PALIT

GTX 1050 TI 4GB PALIT

Zone Periferike | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Gtx 1050 ti e perdorur ne gjendje perfekte pa probleme kontakt whatsapp: 0683344901...

125 Euro

Tirane
7,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet njesi kompjuteri

Shitet njesi kompjuteri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet njesi kompjuteri pa monitor kompjuter i pershtatshem per zyra edhe shtepi ( jo per lojra) kompjuteri eshte i shpejte i sapo formatuar, shoqerohet me fishat maus edhe tastjere por pa monitor. memorie ram 2gb hard disk 250gb procesor amd athlon 3500+ windows 7 te gjitha programet b...

7,000 Leke

Tirane
30,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkstation E32 + Nvidia NVS 510

Lenovo Thinkstation E32 + Nvidia NVS 510

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Sugjerimi i dites ne planet-computers - albania nga brandi lenovo, per adhururesit e workstation ,i cili i dhuron fuqi dhe stabilitet kujtdo qe e perdor... oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 lenovo thinkstation e32 🔶 cpu: intel c...

30,990 Leke

Tirane
7,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor LG 23MB35PY-B 23

Monitor LG 23MB35PY-B 23

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Nese je duke kerkuar monitor 23″ led-backlit me ips panel ,nga brandi lg sugjerim vetem per ty... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 lg 23mb35py-b monitor 🔶 display: 23″ inch led-backlit ips panel 🔶 resolution: ...

7,990 Leke

Tirane
800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Adaptor USB Wifi

Adaptor USB Wifi

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sherben per te lidhur kompjuterin, laptopin, tv, dekoderin dvb t2, playstation etj me wireless cmimi 800 l ofrojme edhe transport...

800 Leke

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet printer i përdorur HP1600

Shitet printer i përdorur HP1600

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes printer të përdorur hp1600 me ngjyra në gjendje pune. i pajisur me tri ngjyra pothuajse të pakonsumuara, i mungon vetëm e zeza. ...

10,000 Leke

Tirane
5,590 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Fujitsu B22T-7 22

Monitor Fujitsu B22T-7 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Teknologji led miqësore me mjedisin, kursim unik dhe efikas të lartë të energjisë e zgjedhur si mënyra e funksionimit eco.per përdorim te gjatë dhe me më pak lodhje, me ergonomi të shkëlqyeshme vizuale për zyra... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe ...

5,590 Leke

Tirane
45,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti Gaming

Lenovo Thinkstation E32 +GTX1050Ti Gaming

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Planet-computers - albania nga brandi lenovo,i cili i dhuron fuqi dhe stabilitet kujtdo qe e perdor... 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 lenovo thinkstation e32 🔶 cpu:intel core i7-4770 3.4ghz 🔶 8gb ddr3 🔶 hdd: 500...

45,990 Leke

Tirane
49,800 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Elitebook 840 G3

HP Elitebook 840 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B 🔥 te impresionon sa i hollë dhe i lehtë, hp elitebook 840 i ndihmon përdoruesit të krijojnë dhe bashkëpunojnë e te jeni produktiv brenda dhe jashtë zyrës... 🔥porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 🔶 laptop hp elitebook 840 g3 🔶 ekran: 14” fhd 1920 x 1080p 🔶 cpu...

49,800 Leke

Tirane
5,590 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor NEC MultiSync EA223WM 22

Monitor NEC MultiSync EA223WM 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ideale për korporatën që kërkon stil dhe teknologji të së ardhmes. nec multisync® ea223wm përmban një panel jashtëzakonisht të hollë të dritës led i cili rezulton në një dizajn ultra-modern dhe të hollë. 🔥oferte nga planet-computers - albania 😊 😱porosit online, dhe ...

5,590 Leke

Tirane
363 Euro Kompjutera dhe Elektronike Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Sharp All in One MX-C381 Fokopje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇 🔶 all in one printer copier scanner 🔶 sharp mx-c381 🔶 model: laser ,color a4 🔶 print speed: 38 ppm b/w , 38 color 🔶 print resolution: high quality 1200 x 1200 dpi printing cmimi: 363 € 🚕 transport ne gjithe shqiperine!...

363 Euro

Tirane
43,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440

Dell Latitude E6440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i7-4600m 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 43.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

43,900 Leke

Tirane
34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 i5

Dell Latitude E6440 i5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 📲porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 📲 www.planetcomputers.al 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i5-4200u 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 180 gb cmimi: ...

34,900 Leke

Tirane
999 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell XPS 8930 Gaming PC ( Used)

Dell XPS 8930 Gaming PC ( Used)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Krijo pa limite duke përdorur desktopin e ri xps. me një performancë të fuqishme, një dizajn minimalist dhe një kasë shumë të zgjerueshme. 😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 🔶 dell xps 8930 🔶 cpu: intel core i7-8700 3.2 ghz 🔶 memory: 16 gb ddr4 ...

999 Euro

Tirane
1,099 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Precision T7810 Dual Cpu M2000

Dell Precision T7810 Dual Cpu M2000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Great ideas need great workstations.performance e larte dhe optimizuar per produktivitet te larte.😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 ▶️ dell workstation precision t7810 ▶️ cpu: 2 x 10 core intel xeon e5-2660 v3, 2.60 ghz up 3.30 ghz ▶️memory: 32 gb ddr 4 ...

1,099 Euro

Tirane
1,399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Precision T7810 Dual Cpu M5000

Dell Precision T7810 Dual Cpu M5000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Great ideas need great workstations.performance e larte dhe optimizuar per produktivitet te larte.😊 😱porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 ▶️ dell workstation precision t7810 ▶️ cpu: 2 x 10 core intel xeon e5-2660 v3, 2.60 ghz up 3.30 ghz ▶️memory: 32 gb ddr 4 ...

1,399 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim