s6 edge 100 milek ne shkoder 

 Online 18 lexues | 7 njoftime ne pritje

45 Euro  Kompjutera dhe Elektronike ps3

ps3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ps3 me fifa 19 dhe blur me 1 leve....ps3 ka nje problem qe fiekt ndonjeher dhe kushton 35 mij lek.....

45 Euro

Tirane
2,000 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Aparatura per hulumtime speciale Uji

Shitet Aparatura per hulumtime speciale Uji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet aparatura geomagnetike per hulumtimin e ujit deri ne 80m thellësi. e dizajnuar specialisht në gjermani nga korporata okm gmbh per skanimin e shtresave të tokës me rreze geomagnetike, kjo aparaturë e cila përdoret në të gjithë botën edhe në vëndet më të thata funksionon me metod...

2,000 Euro

Tirane
25,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Xbooks ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur.

Shitet Xbooks ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur.

Qender | Lezhe

B Shitet me çmim shume te arsyeshem nje playstation. shume pak i perdorur. ka dy leva dhe 4cd...

25,000 Leke

Lezhe
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet xbox one me dy leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk xbox one eshte ne gjendje te shkelqyer ...

22,000 Leke

Tirane
27,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B shitet xbox one s me 1 leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk ka dhe karikusin e leves dhe nje baderi te karikushme xbox one s eshte ne gjendje te shkelqyer...

27,000 Leke

Tirane
5,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet video Sony

Shitet video Sony

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Video sony slv-se640e ne gjendje shum te mire, shum pak e perdorur...

5,000 Leke

Tirane
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3 me jailbreak

Shitet Ps3 me jailbreak

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet ps3 me jailbreak 320 gb ,me lojra te instaluara si gta 5 ,fifa 19 , watch dogs , blur, far cry 4 . me 1 leve cmimi 220 mije lek pak i diskutueshem ...

22,000 Leke

Tirane
12,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 24 port gigabit tp-link tl-sg1024d...

12,500 Leke

Tirane
8,800 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 16 port gigabit tp link tl-sg1016d desktop - rackmount switch ...

8,800 Leke

Tirane
14,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔥🔥🔥oferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 8200, falas tastiere + maus 😊 porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 per me shume 📲 🔶 hp compaq 8200 🔶 ekran 22" lg e2210 🔶 cpu: intel dual core i3-2120 🔶 ram: 4 gb 🔶 hdd : 250 gb cmimi: 145...

14,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim