sa kushton frrigoriferi  943 njoftime

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ALCATEL ONETOUCH OKAZION !! GJENDJE 10/10

ALCATEL ONETOUCH OKAZION !! GJENDJE 10/10

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos perdorimi, celulari nuk ka asnje shenje perdorimi. me dy karta! karakteristikat si me poshte: 5.0" ips 1280x720, mt6580 quad core 1.3 ghz processor. ram 1gb, 8gb internal memory, microsd up to 32 gb. kamera mbrapa - 8mpx kamera para - 5mpx a-gps, wifi 802.11 b/g/n,...

6,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6s 64gb golden rose

Iphone 6s 64gb golden rose

Qender | Kruje

B Shitet iphone 6s 64gb ne gjendje perfekte bejm dhe ndrime me s7 edge...

25,000 Leke

Kruje
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Playstation 3 (me 11 lojra plus) ne gjendje te mire

Shes Playstation 3 (me 11 lojra plus) ne gjendje te mire

Qender | Lezhe

B Shes playstation 3 te përdorur, ne gjendje shume te mire. shoqeruar me te brenda çmimit jane dhe 11 lojra te ndryshme te cilat jane blere vecmas me pare.e sjellë nga zvicra ...

120 Euro

Lezhe
24,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS4

Shitet PS4

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.12 Km nga qendra)

B Shitet ps4 per arsye mos perdorimi . ne gjendje shum te mire dhe shum pak i perdorur. ps4 esht 500 giga me 1 leve. plus 1 loje.(witcher3)...

24,000 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone8

Iphone8

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone8- 64 giga; gold. ne gjendje shume te mire, shume pak muaj i perdorur. cmimi: 45000 leke (i diskutueshem) ...

45,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten kompjutra gaming per lojra me kapacitet te larte si forti nite

Shiten kompjutra gaming per lojra me kapacitet te larte si forti nite

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Kompjutrat jan te paisur me karta grafike 750 jan 4 njesi dhe 6 te tjera me karta grafike 1060 plus te truri qendror qe kontrollon te tjeret 10 karrike lekure te pershtatshme per kompjutrat mause gaming kufje po ashtu te gjitha bashke 9 miljon lek ....

90,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten kufje agjentesh sekrete

shiten kufje agjentesh sekrete

Qender | Shkoder

B Shiten kufje anti- radiation , te vecanta ne shqiperi , quhen ashtu pasi ato skan asnje lloj demi ne vesh nga muzika , jan te pershtatshme per te kopjuar , nuk i gjeni ne asnje vend tjeter , cmimi 15 mij lek , adresa shkoder...

1,500 Leke

Shkoder
7,300 Lek Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet tablet asus

shitet tablet asus

| Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes tablet asus 12 gb . tableti ka kutin dhe garancin e tij. falas klluf mbrojtes per tabletin. tableti eshte i blere ne gjermani .tableti eshte pa kart sim keshtu qe une e shes aq.kush eshte i interesuar te me kontaktoj cel. 0684696765...

7,300 Lek

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sony DSC-HX100V

Sony DSC-HX100V

Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Shitet sony dsc-hx100v aparat profesional. ka disa shenja te lehta perdorimi. spec: 16.2mp 27-810mm lente zmadhimi me stabilizim optik të imazhit iso 100-3200 built-in flash 1080/60p movies in avchd format 921,000 dot 3.0 inch tilting lcd screen built-in stereo mic built-in gps cmimi i diskutueshem...

9,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
4,890 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy S8+ —> Mundesi pagese me Keste

Samsung Galaxy S8+ —> Mundesi pagese me Keste

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Samsung galaxy s8 plus 64gb ( coral) gjendja shume e mire i pa hapur teknikisht garancia 6 muaj mundesi pagese me keste deri ne 12 muaj 4.890 leke ne muaj viber / whatsapp 0675615500...

4,890 Leke

Tirane
2,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4

Shitet Ps4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 500gb , me pak se 5 muaj i perdorur , gjendja funksionale 10/10...

2,900 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Monitore

Shiten Monitore

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shiten 11 cope monitore te markave nec v221w-bk dhe samsung syncmaster 720n. cmimi 50 euro/copa. i negociueshem. ...

50 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Dekoder DVB T2 HD

Shitje Dekoder DVB T2 HD

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Super oferte dekoder dvb t2 per vetem 3000lek te perfshira: 1-kablli hdmi per cilesi me te mire figure dhe zeri. 2-garanci pa llogaritur demtimet. 3-montim brenda 24 oreve....

3,000 Leke

Tirane
111 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje e perdorur : canon image runner 6065i.

Fotokopje e perdorur : canon image runner 6065i.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.44 Km nga qendra)

B Imagerunner advance 6065 specificationsdrivers & downloadsmanualsfaqsproduct advisoriessupplies & accessories main unit specs model name imagerunner advance 6065 type digital multifunction imaging system functions standard: copy, print (ufr ii), scan, send, store optional: print (pcl, adobe...

111 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Play Station 3

Shes Play Station 3

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes 4 cope play station 3 se bashku me televizor 42 polesh dhe dy leva. shiten se bashku ose vec e vec....

45,000 Leke

Tirane
160 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 3

Playstation 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Shitet playstation 3 , eshte ne gjendje mjafte te mire, nje doreze dhe fishat e duhura , ne memorie ka te instaluar ka 11 lojra ( pes2013,pes2018,call of duty,fifa street,minecraft,mafia2,fifa2018,gta 4 , blur, dragonball . ...

160 Euro

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone X Vietnam

Iphone X Vietnam

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone x vietnam. prodhimi jo 100%origjinal super cilsi .super cmim modele te reja white black . me kuti kufje karikus kllef xham mbrojtes . 110 euro....

110 Euro

Tirane
840 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes PC Dell 140 Euro

Shes PC Dell 140 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Shes 6 kompjutera dell optiplex 790 me parametra te mire.kompjuterat jane te perdorur ne internet caffe. shume te pershtatshem per call center ose internet caffe.140 euro per njesi neqoftese jeni te interesuar per te 6 kompjuterat atehere cmimi eshte i diskutueshem ...

840 Euro

Tirane
99,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 470 G3

HP Probook 470 G3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Laptop hp ideal për çdo lloj përdorimi: nga përdorim i thjeshtë deri në programe inxhinierike. processor intel core i7-6500u (intel core i7) graphics adapter amd radeon r7 m340 - 2048 mb, core: 1021 mhz, memory: 8gb ddr3 display 17.3 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel 127 ppi ...

99,000 Leke

Tirane
9,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pajisje fizioterapie

Pajisje fizioterapie

Qender | Shkoder

B Shes pajisje fizioterapie,professionale te gjitha me certifikat ce dhe me aksesoret perkates, gati per perdorim. shes te gjitha 9000 euro sepse kam mbyllur stuion. te gjitha prodhim italian. tecar mectronic laser la 500 ( i ri , ne kuti) magneto mag 2000 plus ( i ri, ne kuti ) ultratingull exc...

9,000 Euro

Shkoder
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet televizor daevoo

Shitet televizor daevoo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet televizor daevoo 29" me ekran te drejte ne gjendje shume te mire, ngjyre gri...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas