sa leke ben galaxy s6 

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

19,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Xiaomi mi a2 lite

Xiaomi mi a2 lite

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet per arsye ekonomike xiaomi mi a2 ne gjendje perfekte. ✔️ 4 gb ram ✔️ 64 gb rom ✔️ dual camera ✔️ full hd ✔️ cpu octa core (2.0 ghz)...

19,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps4 me 1 leve

Shitet Ps4 me 1 leve

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet ps4 me nje leve shume pak i perdorur...

25,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike printer epson LQ-690

printer epson LQ-690

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet printer epson lq-690 me gjilpera i cili perdoret per siguracione , flete doganore etj .. printeri eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire . cmimi: 25,000 lek te reja adresa: rruga marko bocari, zyra 7, tirane ....

25,000 Leke

Tirane
3,500 Euro Kompjutera dhe Elektronike Okazion!!!

Okazion!!!

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten set ps4 tv,ps,kolltuqe 5 sete + banak dhe pc qendror + disqe gta,fifa,call of duty etj cmini i diskutueshem....

3,500 Euro

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike PS4 Classic 25000 lekë në shitje (çmimi i diskutueshëm)

PS4 Classic 25000 lekë në shitje (çmimi i diskutueshëm)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ps4 classic 1 levë 500 gb storage gjendja: shumë e mirë vetëm përdorim shtëpie arsyeja e shitjes: do blej një pc të re [u]Çmimi i diskutueshëm[/u]...

25,000 Leke

Tirane
200 Euro Kompjutera dhe Elektronike OKAZION! Shitet GoPro Hero 5

OKAZION! Shitet GoPro Hero 5

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shes goprohero 5 me valixhen me te gjithe aksesoret perkates. cmimi okazion 200 euro. vetem valixhja kushton me shume se kaq. ...

200 Euro

Tirane
95,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike PS4 FIFA CD

PS4 FIFA CD

Qender | Lezhe

B Shes. ps4 fifa15 ps4 in famous first light ps4 pes 2016 ps4 fifa 2016 ps4 fifa 2018 ps4 fifa 2019 ...

95,000 Leke

Lezhe
250 Euro Kompjutera dhe Elektronike Kitare Ibanez(new)

Kitare Ibanez(new)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ibanez grg170dx electric guitar + korg tuner + dy fisha jack + cante + cd lessons...

250 Euro

Tirane
250 Euro Kompjutera dhe Elektronike Xbox one s

Xbox one s

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes xbox one s plus lojra . nje joystick plus cable hdmi . ( opsion nba 2k20 +30 euro )...

250 Euro

Tirane
85 Euro Kompjutera dhe Elektronike Monitor LG 24”

Monitor LG 24”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes monitor lg 24” full hd 1920:1080 i pershtashem per pune dhe lojra....

85 Euro

Tirane
19,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP 250 G3

Laptop HP 250 G3

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Hp model 250 g3 (l3h98pa) dimensions(wxhxd) 376 x 247 x 35.8  mm weight 2.1 kg colors black operating system windows 10 operating system type 64-bit shoqerohet me karikues dhe Çantë display size 15.6 inches (39.62 cm) display resolution 1366 x ...

19,900 Leke

Tirane
54,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike SHES SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

SHES SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes samsung galaxy s10 plus 512 giga memorje pak muaj i perdorur ne gjendje perfekte si nga ana vizuale ashtu dhe funksionale, telefoni ka kutine e vet dhe kufjet origjinale te paperdorura fare. i mungon vetem karikuesi. tel. vetem nga persona te interesuar pas ores 13. Çmimi 540 mije lek, pak i ...

54,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes I pad Apple

Shes I pad Apple

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Shes i pad, apple gen4, 64 gb, retina display. ne gjendje perfekte pune. cmim i diskutueshem....

15,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Fifa 20 per ps4

Fifa 20 per ps4

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet fifa 20 cd per ps4 originale me katalloge e blere te neptuni ose ndrrohet me call of duty ...

4,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6s plus 64 gb

Iphone 6s plus 64 gb

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet iphon 6s plus 64 gb ngjyre gold me te bardhe gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike OKAZION! Shitet XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO!

OKAZION! Shitet XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet xiaomi redmi note 8 pro. ndodhet ne nje gjendje shume te mire. eshte blere ne dhjetor dhe shoqerohet me kutine origjinale dhe karikuesin origjinal. ...

19,000 Leke

Tirane
1,499 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mouse Logitech M100 USB

Mouse Logitech M100 USB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mouse logitech m100 usb ...

1,499 Leke

Tirane
19,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP 250 G3

Laptop HP 250 G3

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Hp model 250 g3 (l3h98pa) dimensions(wxhxd) 376 x 247 x 35.8  mm weight 2.1 kg colors black operating system windows 10 operating system type 64-bit shoqerohet me karikues dhe Çantë display size 15.6 inches (39.62 cm) display resolution 1366 x ...

19,900 Leke

Tirane
36,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike 3 x PC Fujitsu E710 SFF + Monitor Dell 20”

3 x PC Fujitsu E710 SFF + Monitor Dell 20”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Core i5 gen3 ram 8 gb ssd 250 gb monitor dell 20” tastier + maus + tapet mausi nga 12,000 leke copa. shiten te treja bashk...

36,000 Leke

Tirane
9,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike iPhone 5s 16gb

iPhone 5s 16gb

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B iphone 5s 16gb mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes) cmimi: 9,900 leke per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925...

9,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim