sa leke kushton ps4 

 Online 12 lexues | 4 njoftime ne pritje

20,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3

Shitet Ps3

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Shitet ps3 slim 500gb me cip. 10 lojra te instaluara ( gta5, call of duty black ops 1, call of duty black ops 2, blur, need for speed rivals, pes 2013, pes 2018, fifa 17, nba 17, moto gp ) 5 lojra me disk ( dragon ball raging blast 2, assassins creed brotherhood, ghost recon 2, fifa 14, gran turis...

20,000 Leke

Tirane
40,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Iphone 8 plus

Iphone 8 plus

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet iphone 8+ 64gb , ngjyre gold . ...

40,000 Leke

Tirane
3,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung J5 2016

Shes Samsung J5 2016

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet samsung j5 tel ka nevoje per qark...

3,000 Leke

Tirane
450 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Iphone X-64Gb (gjendje perfekte)

Iphone X-64Gb (gjendje perfekte)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Iphone x, 64gb. i zi, pa asnje gervishtje, i mbajtir gjithmone me mbrojtese. me xham mbrojtes. bateria ne gjendje shume te mire. i perdorur shume pak. cmimi i diskutueshem. ...

450 Euro

Tirane
27,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Shitet Xbox One S + 1 Leve + 7 Lojra +Karikus Leve

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B shitet xbox one s me 1 leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk ka dhe karikusin e leves dhe nje baderi te karikushme xbox one s eshte ne gjendje te shkelqyer...

27,000 Leke

Tirane
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Shitet xbox one +2 Leva + 7 Lojra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet xbox one me dy leva dhe 7 lojra 5 lojra te instaluara dhe 2 ne disk xbox one eshte ne gjendje te shkelqyer ...

22,000 Leke

Tirane
6,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Philips Avent pompe gjiri elektronike

Philips Avent pompe gjiri elektronike

Don Bosko | Tirane

B Philips avent pompe gjiri elektronike...

6,000 Leke

Tirane
12,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike KOMPJUTER I KOMPLETUAR SUPER OKAZJON

KOMPJUTER I KOMPLETUAR SUPER OKAZJON

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Okazjon !!! kompjuter i kompletuar procesori : intel core 2@duo ram : 4gb ddr3 hard disk : 150 gb wd karta grafike : 1.7 gb dvd : dvd rom multi player monitori : 22 inch hd mouse + tastjere + fisha falas cmimi super okazjon shitet per arsye mbyllje biznesi kompjuter shum i shpejte...

12,000 Leke

Tirane
12,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Pc te kompletuar Dell dhe HP

Pc te kompletuar Dell dhe HP

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten kompjutera te kompletuar plus tavoline 12.000 leke...

12,000 Leke

Tirane
2,800 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸boks me bluetooth. 🔸degjoni muzike kudo. 🔸super bas +zeri hd. 🔸kanale radio 🔸bateri te rikarikueshme 1200 mah. 🔸permasat 31 cm i lart x 20 cm i gjer. 🔸mundesi lidhjeje me smartphonin tuaj nepermjet bluetoothit & aux. ndrrimi i kengeve nga distanca duke perdorur celularin...

2,800 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim