samsung galaxy s7 edge 

 Online 26 lexues | 3 njoftime ne pritje

110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Tjeter zone | Tirane

B Kompjutera gaming fujitsu (8 gb ram) 500 gb hard shiten per arsye mbyllje biznesi. cdo set kompjuteri i kompletuar kushton 16000 leke info rreth kompjuterit i keni ne foto cel : 0685679897...

16,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge . ne gjendje pune vetem xhamin e ka me gervishje por mund te nderrohet ....

10,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
2,950 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Bitcoin machine

Bitcoin machine

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Board asus b250 power supply cooler master 700w ssd 120gb 12 graphics card ddr5 8gb for different cryptocurrency çmimi i diskutueshem ...

2,950 Euro

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Okazion

Playstation 4 Okazion

Qender | Durres

B playstation4 me 1 leve dje 2 lojra gta5 dhe uncharted4. shitet per arsye mos perdorimi esht bler i ri tek neptun durres...

23,000 Leke

Durres
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 PS4

Playstation 4 PS4

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Playstation 4 ne gjendje te mir me 2 leva dhe fortnite shitet per arsye mosperdorimi...

30,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
111 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv 32"-75" led e qled, ultra hd, 4K, smart curved.

Tv 32"-75" led e qled, ultra hd, 4K, smart curved.

Qender | Elbasan

B Zgjidhni preferencen tuaj per televizoret e teknologjise me te fundit, markat me te mira ne bote. per cmimet mendojme ne! garancia 2 vjet. ...

111 Euro

Elbasan
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6/ 64giga

Iphone 6/ 64giga

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet iphone 6 64giga, ne gjendje shum te mire....

13,000 Leke

Tirane
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

13,900 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Autel Maxisys MS906BT

Autel Maxisys MS906BT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter profesional per diagnostifikimin e te gjitha llojeve te makinave . kompjuteri ka program te 2019 dhe eshte provuar qe ka pranuar dhe kontrolluar makina te prodhimit 2018-2019 . permban 9 fisha te ndryshme . per me teper informacion jane fotot siper . ...

1,200 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY NOTE 3

SAMSUNG GALAXY NOTE 3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy note 3 i perdorur por ne gjendje te mire pune . ...

10,000 Leke

Tirane
700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Dron

Shes Dron

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Dron mavic pro me bateri rezerve, cante dore, karikues makine, shume pak i perdorur...

700 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet celular Samsung Galaxy 6

Shitet celular Samsung Galaxy 6

Qender | Korce

B Celulari gjendet ne gjendje shum te mire dhe me cmim te arsyeshem . ...

70,000 Leke

Korce
490 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefona në Shitje.

Telefona në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shiten telefona te modeleve te ndryshme. samsung galaxy j5 2016:90 mij lek. samsung galaxy j2 2017:90 mij lek. samsung galaxy s6 egde 2016:130 mij lek. iphone xmax made in vietnam:110€. iphone x10:150€. samsung galaxy a20 2019:80€ samsung galaxy j6 + 2018 made in vietnam:100€....

490 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Laptop lenovo z.70 intelcore i7 @2.40ghz ram 16gb, memory 1 tera byte brenda garancise. ne gjendje pothuajse te paperdorur....

300 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Netgear wn2000rpt universal wifi range extender esht ideale per zgjerimin e wi-fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo bodrume, zyra etj. funksionon me çdo router standard. shpejtesi deri ne 300mbps. vendosja e lehte dhe fleksibile lejon levizjen e zgjerimit te games per çdo prize pas konfiguri...

20 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Don Bosko | Tirane

B Playstation 3 sony,i blere ne itali,me cip per shkarkim lojrash,dy leva origjinale dhe 5 lojra me disk.gjendja shume e mire....

100 Euro

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
29,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG A50 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG A50 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung a50 (i ri ne kuti) version europian dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci ...

29,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim