shes blej gjithqka shporet 

 Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje

100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
860 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone xs max 256gb🤳 ➖ 860 euro ✔garancia 6 muaj 🎁me kuti , aksesoret e vet origjinal 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komun...

860 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Don Bosko | Tirane

B Playstation 3 sony,i blere ne itali,me cip per shkarkim lojrash,dy leva origjinale dhe 5 lojra me disk.gjendja shume e mire....

100 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes PS3 Slim Urgjent

Shes PS3 Slim Urgjent

Qender | Pogradec

B Shes ps3 slim kapaciteti 120 gb lojera 15 cop 1.assassin creed brotherhood 2.red dead redemption 3.pes 2011 4.battlefield 3 limited edition 5.fallout new vegas 2 cop 6. wwe smack down 2010 7.skyrim the elder scrolls v 8.homefront 9.infamous 10.metal gearsolid v 11.the tomb raider trio...

15,000 Leke

Pogradec
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PSP3 + Lojra

Shitet PSP3 + Lojra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet psp 3...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 72.000 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e pa...

72,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të integruarProcesori Intel Core i5

Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të

Don Bosko | Tirane

B I sapo ardhur nga gjermania laptop ne gjendje perfekte si bateria karikusi gjythashka funksionon ne menyre perfekte eshte mbajtur nga nje studente ne gjermani samsung series 5 është ultrabook i parë me një makinë optike të integruarprocesori intel core i5 2467m 1.6ghz ram 8 gb ddr3 500 gb ha...

150 Euro

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Seagate - Barracuda 2TB hard disk

Seagate - Barracuda 2TB hard disk

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet seagate barracuda 2tb internal 7200rpm 3.5" (st2000dm001) hdd hard disku esht ri. tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo radio gps wifi bt dab mirror link obd 199€ specifikimet: cpu: quad core 1.5ghz ram memory: ddr3 1gb nand flash...

45 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion shitet iphone 6

Okazion shitet iphone 6

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 6 128 gb ne super gjendje te mire. 150 euro ne super gjendje...

150 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅ CANON PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE - 110 EU

✅ CANON PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE - 110 EU

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🏆🏆 super oferta printer i ri🏆🏆 canon mg5750 printer/skaner/fotokopje - 110 eu 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me ka...

110 Euro

Tirane
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung s10 plus 🤳 ➖ 64.900 leke (7.100 leke / 12 muaj ) ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

65,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kufjo me Bluetooth

Kufjo me Bluetooth

Fresku/Linze | Tirane

B ** okazion ** shiten kufjo me bluetoth origjinale te ardhura nga gjermania cmimi 10 euro i pa diskutueshem punojne per te gjitha llojet e smartphone me bluetooth. call 068 54 34 762 ose whats app...

1,400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim