shes blej online 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

320 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +447841621748,Samsung Note10+

Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Apple iphone 11 pro €450 eur, iphone 11 pro max €500 eur whatsap +447841621748,samsung note10+,s10+ na kontaktoni: whatsapp: +447841621748 email: electronicsgadgetsms@hotmail.com whatsapp: +447841621748 ne jemi një kompani tregtare e vendosur në mbretërinë e bashkuar dhe...

320 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
119 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pc Desktop HP Compaq Elite 8300

Pc Desktop HP Compaq Elite 8300

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, 🔶 hp compaq elite 8300 mt 🔶 🔷 cpu: quad intel core i5-3570, 3.40 ghz up to 3.80 ghz 🔷 ram: 8 gb memory ddr3 🔷 hdd: 500 gb sata 🔷 gpu: intel hd graphics 2500 cmimi:119 € kompjuterat jane te perdorur grada a, per me shume kontaktoni ne ☎:...

119 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Ps4 slim te Ri ne Kuti + 1 leve + 2 Lojra

Shes Ps4 slim te Ri ne Kuti + 1 leve + 2 Lojra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes ps4 te ri ne kuti me 1 leve dhe 2 lojra ...

32,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps4 ne kuti + 1 leve + Fifa 19

Shes ps4 ne kuti + 1 leve + Fifa 19

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes ps4 ne gjendje te shkelqyer 1 leve + fifa 19...

28,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xiaomi MI 2 Lite

Xiaomi MI 2 Lite

Qender | Fier

B Shitet xiaomi mi 2 lite 4 gb / 32 ram ne gjendje shume te mire cmimi 13.000 leke te reja...

13,000 Leke

Fier
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon iphone 8 plus

Telefon iphone 8 plus

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet cel iphone8 plus 1 muaj i perdorurpa asnje gervishtje gati i ri fare 300 mije lek...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim