shes blej ora 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Netgear wn2000rpt universal wifi range extender esht ideale per zgjerimin e wi-fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo bodrume, zyra etj. funksionon me çdo router standard. shpejtesi deri ne 300mbps. vendosja e lehte dhe fleksibile lejon levizjen e zgjerimit te games per çdo prize pas konfiguri...

20 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Okazion,Shitet PlayStation 3 Sony ,me dy leva ,cip ,lojra

Don Bosko | Tirane

B Playstation 3 sony,i blere ne itali,me cip per shkarkim lojrash,dy leva origjinale dhe 5 lojra me disk.gjendja shume e mire....

100 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 PS4

Playstation 4 PS4

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Playstation 4 ne gjendje te mir me 2 leva dhe fortnite shitet per arsye mosperdorimi...

30,000 Leke

Durres
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

13,900 Leke

Tirane
29,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG A50 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG A50 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung a50 (i ri ne kuti) version europian dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci ...

29,900 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone XS 256 GB ngjyre te Bardhe dhe Gold  750 Euro

Iphone XS 256 GB ngjyre te Bardhe dhe Gold 750 Euro

Don Bosko | Tirane

B Shes iphone xs te bardhe dhe gold , 256 gb , te ardhur nga usa. cmimi 750 euro. per cdo informacion telefononi ne nr e tel. adresa rr don bosko, tirane....

750 Euro

Tirane
18,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY J6 PLUS(I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY J6 PLUS(I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy j6 plus(i ri ne kuti) garanci 24 muaj version europian dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci...

18,900 Leke

Tirane
25,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A7(2018) (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A7(2018) (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a7(2018) (i ri ne kuti) version europian garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci ...

25,500 Leke

Tirane
65,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG NOTE 9 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG NOTE 9 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung note 9 (i ri ne kuti) version europian dergesa kudo me poste garanci 24 muaj porosit online cilesi dhe garanci...

65,900 Leke

Tirane
54,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S10E (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY S10E (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy s10e (i ri ne kuti) version europian garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci...

54,900 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S10 PLUS(I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS(I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy s10 plus(i ri ne kuti) version europian garanci 24 muaj degesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci...

650 Euro

Tirane
950 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG NOTE 10+ ( I RI NE KUTI)

SAMSUNG NOTE 10+ ( I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung note 10+ ( i ri ne kuti) version europian dergesa kudo me poste garanci 24 mua porosit online cilesi dhe garanci ...

950 Euro

Tirane
10,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI REDMI 6A ( I RI NE KUTI)

XIAOMI REDMI 6A ( I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi redmi 6a ( i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci ...

10,900 Leke

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI REDMI 7A (I RI NE KUTI)

XIAOMI REDMI 7A (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi redmi 7a (i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj dergesa kudo me poste porosit online ...

13,500 Leke

Tirane
23,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI MI A2 (I RI NE KUTI)

XIAOMI MI A2 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi mi a2 (i ri ne kuti) version global dergesa kudo me poste porosit online garanci 12 muaj...

23,500 Leke

Tirane
18,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI MI A2 LITE(I RI NE KUTI)

XIAOMI MI A2 LITE(I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi mi a2 lite(i ri ne kuti) ram:3 gb rom:43 gb garanci;12 muaj dergesa kudo me poste porosit online ...

18,500 Leke

Tirane
14,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI NOTE 5 (I RI NE KUTI)

XIAOMI NOTE 5 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi note 5 (i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj dergesa kudo me poste porosit online cilesi dhe garanci...

14,900 Leke

Tirane
20,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI MI A2 LITE (I RI NE KUTI)

XIAOMI MI A2 LITE (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi mi a2 lite (i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj ram:4 gb rom:64 gb dergesa kudo me poste porosit online...

20,900 Leke

Tirane
22,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI NOTE 6 (I RI NE KUTI)

XIAOMI NOTE 6 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi note 6 (i ri ne kuti) version global dergesa kudo me poste garanci 12 mua porosit online cilesi dhe garanci...

22,900 Leke

Tirane
25,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI NOTE 7( I RI NE KUTI)

XIAOMI NOTE 7( I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi note 7( i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj dergesa kudo me poste porosit online ...

25,500 Leke

Tirane
43,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike XIAOMI MI 8 (I RI NE KUTI)

XIAOMI MI 8 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Xiaomi mi 8 (i ri ne kuti) version global garanci 12 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

43,900 Leke

Tirane
25,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S8(I PERDORUR)

SAMSUNG GALAXY S8(I PERDORUR)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy s8(i perdorur) gjendje perfekte pa shenja perdorimi garanci 6 muaj shoqerohet me fish+karikues origjinal dergesa kudo me poste porosit online...

25,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim