shes faqe instagrami  1031 Njoftime

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITJE -SERVIS  PC , LAPTOP ,PRODUKTE APPLE  ,TV ,CELULARE ; SUPORT TEKNIK ONLINE

SHITJE -SERVIS PC , LAPTOP ,PRODUKTE APPLE ,TV ,CELULARE ; SUPORT TE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.59 Km nga qendra)

B Roan computer ofron sherbime profesionale te specializuara : i - servise dhe riparime - servis pc - riparim ekran laptopi - riparime produkte apple - rikuperim të dhënash - pastrim nga viruset - formatime pc dhe laptop - kompjutera të personalizuar - kompjutera gaming - programe t...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten kompjutra per lojra

shiten kompjutra per lojra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten kompjutra per lojra,te gjith lojrat e fundit cs:go-pubg-fortnite-dota-e tj cmimi shum i mir,pc jan te kompletuar 💻hp z400 🖥monitor 24 inch nec karta grafike gtx1050ti,4 gb ✅ mouse ✅tastier ✅kufje instalilimi i lojrave falas 📕garancia 6 muaj per me shum info na kont...

300 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
279 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Toshiba Tecra Z40-A

Laptop Toshiba Tecra Z40-A

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte toshiba tecra z40-a ekran: 14.1" fhd cpu: intel core i5-4310u memory: 8 gb ddr 3 storage: 500 gb hdd intel hd graphics mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima (3 keste - 0% interes) cmimi ne leke: 34900 cmimi ne euro: 279 per me shume kontaktoni ne nr: 068...

279 Euro

Tirane
579 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Lenovo IdeaPad 330 ( i Ri )

Laptop Lenovo IdeaPad 330 ( i Ri )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte lenovo ideapad 330 ekran: 15.6" fhd cpu: intel core i5-8250u memory: 4 gb ddr 4 storage: 1000 gb hdd intel hd graphics mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima (3 keste - 0% interes) cmimi: 579 euro per me shume kontaktoni ne nr: 0684019189 / 0689032925...

579 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Monitor

Shitet Monitor

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Monitori shitet per arsyje mos perdorimi.19”(polesh) port vetem per vga.nr whatsapp: 0699943429...

30 Euro

Tirane
275 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Acer 15.6"

Laptop Acer 15.6"

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos-perdorimi. eshte bler vjet per vite te ri ne amerik, oer tu perdorur me microsoft office, filma ne internet etj, me cmim origjinal 500$. eshte gati i ri ,ne gjendje 10/10 estetike. bateria eshte si e re pasi eshte perdorur minimalisht. karikuesi origjinal akoma me qese mbrojte...

275 Euro

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
9,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pajisje fizioterapie

Pajisje fizioterapie

Qender | Shkoder

B Shes pajisje fizioterapie,professionale te gjitha me certifikat ce dhe me aksesoret perkates, gati per perdorim. shes te gjitha 9000 euro sepse kam mbyllur stuion. te gjitha prodhim italian. tecar mectronic laser la 500 ( i ri , ne kuti) magneto mag 2000 plus ( i ri, ne kuti ) ultratingull exc...

9,000 Euro

Shkoder
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes dy tv 32 dhe 40 polsh

Shes dy tv 32 dhe 40 polsh

| Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Shes dy televizora per arsye emigrimi , plazem nje 32 polesh dhe nje 40 polesh ....

50,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes televizor 42 polsh sony triniton me cmim te arsyeshem

50,000 Leke

Fier
2,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes karte grafike 1gb GT210

Shes karte grafike 1gb GT210

Qender | Pogradec

B Shes karte grafike 1gb 128bit nvidia gt210 e perdorur low profile ne gjendje shume te mire 25mije lek te vjetra ...

2,500 Leke

Pogradec
111 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten artikujt

shiten artikujt

Zone Periferike | Lushnje

B Minilaptop dell. 70 euro. "kompjuter i kompletuar. 4 cpu,3.00ghz,graphic 1gb,ramm 4gb,hdd 500gb" (100 euro) ps2 i kompletuar. 40 euro ps2. njesia + 1 doreze. 20 mij lek ps3, per pjese 20 mij lek. samsung gt-s7262,duo, 4gb, 40 mij lek iphone 4s, 5gb, 55euro tastiere gem wk2 world. 200 euro...

111 Euro

Lushnje
700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Laptop

Asus Laptop

Qender | Vlore

B Shitet laptop asus blere 1000 euro ne itali i ri (perdorur pak here). display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen...

700 Euro

Vlore
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera dhe paisje pergjimi

Kamera dhe paisje pergjimi

Qender | Pogradec

B Kamera dhe paisje eprgjimi....

3,000 Leke

Pogradec
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran per iphone 5c

Shitet ekran per iphone 5c

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 5c marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet test...

1,500 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
9,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike VERTU

VERTU

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Vertu, signature s, black aligator, hand made, prodhimi 2008, akoma ne qese. ...

9,500 Euro

Tirane
15 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

15 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Oferte... Lojera per playstation 3 10lojera 20mij lek

Oferte... Lojera per playstation 3 10lojera 20mij lek

Fresku/Linze | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Super oferte lojera me instalim per 20mij leke fito 10lojera...te cilat mund te luhen dhe online.... te interesuarit te kontaktojn whatsapp 0676649636...

2,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

#SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Disponojme smartphone , desktop, laptop , workstation , server , switch,router, mikrotik,dvr,kamera sigurie , printera etj.:...

30 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SINTH ARRANGER WORKSTATION

SINTH ARRANGER WORKSTATION

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shes korg pa3x pro 76 e perdorur vetem ne shtepi....

1,500 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes televizor plazm me cmim te leverdisshem

shes televizor plazm me cmim te leverdisshem

| Fier

B Eshte ne gjendje pune shum te mire .televizori eshte me mbajtesen e vet dhe me teper eshte per lokale ose lloto....

4,000 Leke

Fier
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Hard disk SUPER OFERT

Hard disk SUPER OFERT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Super cmime per hdd ➡️ hdd 500 gb 20€➡️ hdd 1 tb 30€ ➡️ hdd 2 tb 50 € hdd (desktop) tag.......................................................android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo radio gps wifi bt dab mirror link obd 199€ specifikimet: cpu: quad core ...

30 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim