shitet play station 3  1041 Njoftime

 Online 20 lexues | 2 njoftime ne pritje

700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Laptop

Asus Laptop

Qender | Vlore

B Shitet laptop asus blere 1000 euro ne itali i ri (perdorur pak here). display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen...

700 Euro

Vlore
1,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten kufje agjentesh sekrete sigurie super speciale ne shqiperi

shiten kufje agjentesh sekrete sigurie super speciale ne shqiperi

Qender | Shkoder

B Shiten kufje agjentesh , shume te vecanta te pershtatshme per rojet e sigurise , punonjesit e policise , bejne dhe me radio gjithashtu me cdo lloj celulari , nuk gjenden ne asnje dyqan ne shqiperi , jane antiradiation qe do thot qe nuk bejne asnje demtim gjate degjimit cmimi 18 mij lek , transport n...

1,800 Leke

Shkoder
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps2. Ps3.

Ps2. Ps3.

Zone Periferike | Lushnje

B Ps2 i kompletuar.me 5 lojra origjinale. 40 euro ps2. njesia + 1 doreze. 20 mij lek ps3, per pjese 20 mij lek. cel : 0675749992...

20,000 Leke

Lushnje
14,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  Xiaomi Redmi 6A -->(1.510 Leke / 12 Muaj )

Xiaomi Redmi 6A -->(1.510 Leke / 12 Muaj )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳xiaomi 6a 🤳 ➖ 14.500 leke (1.510 leke / 12 muaj ) ✔garanci 12muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card ...

14,500 Leke

Tirane
111 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten artikujt

shiten artikujt

Zone Periferike | Lushnje

B Minilaptop dell. 70 euro. "kompjuter i kompletuar. 4 cpu,3.00ghz,graphic 1gb,ramm 4gb,hdd 500gb" (100 euro) ps2 i kompletuar. 40 euro ps2. njesia + 1 doreze. 20 mij lek ps3, per pjese 20 mij lek. samsung gt-s7262,duo, 4gb, 40 mij lek iphone 4s, 5gb, 55euro tastiere gem wk2 world. 200 euro...

111 Euro

Lushnje
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer Canon Pixma MG2450

Printer Canon Pixma MG2450

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.21 Km nga qendra)

B Shitet printer 3 ne 1 ( printer, fotokopje, skaner) printeri eshte shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire. canon pixma mg2450 0692792654...

3,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Ps4 Slim me 1 Leve dhe 8 Lojra brenda

Shes Ps4 Slim me 1 Leve dhe 8 Lojra brenda

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B E ardhur nga gjermania. ne gjendje gati perfekte. ka brenda keto lojra: dauntless fortnite apex legends realm royale warface h1z1: battle royale brawhalla warframe me shkruani ne whatsapp/viber te ky numri: 0693640588...

28,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 me chip 320 GB memorie dhe 2 leva

Ps3 me chip 320 GB memorie dhe 2 leva

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ps3 ka 2 leva dhe 9 lojra 7 te instaluara dhe 2 me disk gta 5,call of duty 1-2,assasin creed,far cry 4,fifa14-19,pes2012-2013,...

18,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sony Playstation 3

Sony Playstation 3

| Tirane (2.06 Km nga qendra)

B Sony playstation 3 ne gjendje shume te mire modeli slim me qip me kapacitet prej 500gb hdd , ps3 vjen me te gjitha kabllot si: hdmi, kabllo e rrymes, kabllo per leven dhe 1 leve dhe rreth 40 lojerat si: pes 2013 me patch pes 2017 nba 2k17 fifa 17 fifa street gta5 blur motogp grand turismo 6 need for...

35,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pompe Lavazhi

Pompe Lavazhi

| Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Okazion shitet pompe lavazhi e re e paperdorur me pare me karakteristika . motor 3 fazoresh 5.4kw , rpm 8.8 a , ip 55 , pesha 28.2 kg 2500 psi. me steke dhe 10 metra tube. cmimi i saj ne dyqan 75.000 leke cmimi me te cilen shitet 65.000 leke per arsye mosperdorimi. theksojme qe pompa nuk eshte ...

65,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Amazfit Bip Xiaomi sportwatch & smartwatch

Amazfit Bip Xiaomi sportwatch & smartwatch

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.97 Km nga qendra)

B Smartwatch dhe sportwatch mat distancen dhe hapat dhe kalorite ditore, mat rrahjet e zemres dhe monitoron gjumin, multisport tracking edhe për biçikletë, shumë e pershtatshme per personat që merren me aktivitet sportiv. me gps dhe glonnas, rezistent ndaj ujit, lidhet me android dhe ...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dell

Dell

| Lushnje

B Intel atom processor n450 (1.66ghz, (2 cpu) 1gb ddr2 sdram (1 x 1gb) 250gb hdd intel graphics media accelerator 3150 (shared), 1024m 10.1 inch genuine windows 7 starter 32bit. (i fabrikuar) nuk i mban bateria....

8,000 Leke

Lushnje
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG, IPHONE 4S

SAMSUNG, IPHONE 4S

Zone Periferike | Lushnje

B Samsung gt-s7262,duo, 4gb, 40 mij lek iphone 4s, 5gb, 55euro...

4,000 Leke

Lushnje
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike GEM WK2 WORLD.

GEM WK2 WORLD.

Zone Periferike | Lushnje

B Shitet gem wk2 world. 0675749992...

200 Euro

Lushnje
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6

Iphone 6

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 6 gold shume pak i perdorur i bler jashte bashke me kutine dhe kufjet 0688415240...

18,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 7 32Gb gold ne gjendje perfekte

Shitet iphone 7 32Gb gold ne gjendje perfekte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone 📱 7 32gb gold gjendja 10/10 pa shenja perdorimi cmimi 27000 lek...

27,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Brryli | Tirane

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet tablet samsung tab-a , e ardhur nga usa. cmimi 120 mijë lek (të vjetra)....

12,000 Leke

Tirane
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet salle ps4

shitet salle ps4

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet salle playstation e kompletuar 10 televizore 43' 6 ps4 6 ps3 me cip playstation te kompletuar me lojra disqe lojra ps4 10 divane + pupat banak sistem kamera + monitor frigorifer 1 pc me program playstation me 2 monitor info ne instagram @plaistation_ambasada...

8,000 Euro

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Xbox360 Slim

Shes Xbox360 Slim

Tjeter zone | Tirane (5.95 Km nga qendra)

B Shes xbox 360 slim pa chip i ardhur nga italia 16 gb nuk e perdor asnje problem e shes per arsye mos perdorimi xbox vjen bashke me 1 leve edhe 12 lojra te tjera...

18,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  VIDEO CITOFONI HIKVISION , WiFi,Video Intercom.

VIDEO CITOFONI HIKVISION , WiFi,Video Intercom.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Monitorimin e stacioneve të derës dhe kamerave të jashtme Çaktivizimi në distancë nëpërmjet klientit ose aplikacionit procesor me performancë të lartë tf kartelë të mbështetur hd video survejimi me performancë të lartë cmos 7-inch lcd me ngjyra ftf me rezolucion 1024 x 600 ekr...

150 Euro

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET PLAYSTATION 4 500GB

SHITET PLAYSTATION 4 500GB

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shitet playstation 4 500 gb gjendje shume e mire 1 leve ...

28,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)

B Shes lojËra ps 2, ps 3 dhe psp të paluajtura. lojëra ps 3white knight chronicles-800 lek —heavenly sword-800 lek-ghostbusters-800 lek-sirren blood curse-800 lek-lair-800 lek-rachet&clank-800 lek—formula 1-500 lek-motorstorm-500 lek-resistance:the fall of man-500 lek- little big planet-800...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim