tableta te perdorura ne shitje 

 Online 29 lexues | 2 njoftime ne pritje

2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kompjutera te perdorur

kompjutera te perdorur

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kompjutera, printera te perdorur te vjeter, thuajse falas telefononi ne numrin 0698329140 ju faleminderit ...

2,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane, shes website + host dhe domain 150 Euro

Tirane, shes website + host dhe domain 150 Euro

Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet website + host dhe domain shitet website grifsha.com , i pershtatshem per te reklamuar, dhene ne kohe reale lajmet me te fundit shqip dhe anglisht, quize te ndryshme te krijuara, etj. Çmimi eshte 150 euro. te interesuarit te kontaktojne permes email: genistube@gmail.com ...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B The huawei e5577 ultra fast 4g/lte portable mobile wifi hotspot can support up to 10 devices. enjoy fast, reliable broadband any time, any place. it's unlocked to all networks too, which makes it perfect for sharing. the battery lasts for up to 6 hours, with 300 hours on standby. the 1.45 inch l...

50 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Product description lg e2210pm-bn 22" dvi led monitor device type led-backlit lcd monitor - 22" built-in devices stereo speakers panel type tn aspect ratio widescreen - 16:10 native resolution 1680 x 1050 brightness 250 cd/m2 contrast ratio 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) response time 5 ms co...

45 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Netgear wn2000rpt universal wifi range extender esht ideale per zgjerimin e wi-fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo bodrume, zyra etj. funksionon me çdo router standard. shpejtesi deri ne 300mbps. vendosja e lehte dhe fleksibile lejon levizjen e zgjerimit te games per çdo prize pas konfiguri...

20 Euro

Tirane
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HikvisionVideo Intercom Indoor Station With 7-Inch

HikvisionVideo Intercom Indoor Station With 7-Inch

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B The hikvision ds-kh6210-l is an ip intercom indoor room station with a 7″ colour touch screen for navigation, it allows visitors to be seen and responded to by an internal user. echo-cancellation technology also ensures high quality voice transmission and its remote unlocking function means users ...

55 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MikroTik Routers and Wireless 100 Euro

MikroTik Routers and Wireless 100 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B The wap ac is a small weatherproof wireless access point for your mobile devices, perfect for installation outside your house, in the garden, on your porch or anywhere else where you need wireless access from your phone or computer. the device has one gigabit ethernet port, it supports 802.11ac tec...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim