telefona ne shitje ne tirane 

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Brryli | Tirane

B Apple iphone xs max 512gb gold color brand new original with complete accessories and warranty.. kraftmusicaffiliates@gmail.com ...

700 Dollar

Tirane
650 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP ASUS

LAPTOP ASUS

Lungomare | Vlore

B Display 15.6" fhd, intel core i7 6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb ddr4-sdram, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802 11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen icepower / sonicmaster hdmi/ 3x usb 3.0/ 1x usb 3.1/ lan e...

650 Euro

Vlore
180 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera HIKVISION

Kamera HIKVISION

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B - 2 kamera te brendshme + 1 jashtme (nightvision) hd quality - - dvr 1 tb - - manual, pult + mouse & tastiere - - kutia origjinale - - perdorur 7 muaj - (pothuajse te reja) +355 675256937 (cmimi 180e i padiskutueshem)...

180 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
4,890 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy S8+ —> Mundesi pagese me Keste

Samsung Galaxy S8+ —> Mundesi pagese me Keste

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Samsung galaxy s8 plus 64gb ( coral) gjendja shume e mire i pa hapur teknikisht garancia 6 muaj mundesi pagese me keste deri ne 12 muaj 4.890 leke ne muaj viber / whatsapp 0675615500...

4,890 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone per shitje

Iphone per shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet imitim shum i mir i iphone x. cmimi:180 mij lek. per me teper informacion me kontaktoni ne cel&viber&whats app....

18,000 Leke

Tirane
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE

IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb 🤳 ➖ 72.000 leke (7.870 leke / 12 muaj ) ✔garanci 6 muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card...

72,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation3   200mije leke

Shitet Playstation3 200mije leke

Zone Periferike | Fier

B Shitet playstation3 ( i ri fringo pak dite i perdorur ) adresa fier ...

20,000 Leke

Fier
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Notebook Samsung

Shitet Notebook Samsung

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet notebook samsung i paperdorur. shitet per arsyeje mosperdorimi. notebook eshte i paisur me tastjeren e saj origjinale. ...

200 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop ne super gjendje.

Laptop ne super gjendje.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B 4 gb ram 500 gb memorje core i3 - gen5 kontaktoni ne whatsapp: 069 994 3429...

15,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes lojra PS4

Shes lojra PS4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shiten lojrat 1 loje-> 2000 leke 3 lojra -> 5500 leke 4 lojra -> 7000 leke 5 lojra -> 8000 leke...

2,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3.okazion

Ps3.okazion

Laprake | Tirane

B Ps3 slim 4 leva fish hd 2 muaj i perdorur......

18,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefona per shitje

Telefona per shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet s 9 plus,i ri fringo,prodhur ne vietnam. Çmimi:150 mij lek. per me teper informacion me kontaktoni ne cel&viber&whats app....

15,000 Leke

Tirane
14,399 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 	Forerunner® 30 Garmin

Forerunner® 30 Garmin

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Forerunner® 30 garmin - i persosur per programet e perditshme,stervitje dhe gara - monitoron normen e zemres gjate gjithe dites dhe nates - gps i integruar - llogarit sa larg dhe sa shpejt vraponi,duke treguar dhe vendndodhjen - llogarit aktivitetin fizik,llogarit hapat,mat kalorite dhe j...

14,399 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 PS4

Playstation 4 PS4

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Playstation 4 ne gjendje te mir me 2 leva dhe fortnite shitet per arsye mosperdorimi...

30,000 Leke

Durres
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion Iphone 6s 16Gb - 17.000 Leke

Okazion Iphone 6s 16Gb - 17.000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 16gb 🤳 ➖ 16.900 leke ✔garanci 3 muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card...

17,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge . ne gjendje pune vetem xhamin e ka me gervishje por mund te nderrohet ....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim