televizor ne oferte 

 Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
64,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 📌📌OKAZION SAM S10 PLUS EVROPIAN - 64.900 LEKE 📌

📌📌OKAZION SAM S10 PLUS EVROPIAN - 64.900 LEKE 📌

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳samsung s10 plus 128gb evropian 🤳 (qeset e pa hequra ) ➖ 64.900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️...

64,900 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PlayStation 2 sony (pothuajse i ri,ne kuti)

PlayStation 2 sony (pothuajse i ri,ne kuti)

Zone Periferike | Durres

B Shes playstation 2 sony 45 mij lek te vjetra ps2 ka: 2 leva nje e vetja origjinale dhe nje tjt eshte e blere shtes karte memorje sony 2mb ushqyes origjinal sony fishat e zerit dhe pamjes 8 disqe lojrash ...

4,500 Leke

Durres
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Laptop lenovo z.70 intelcore i7 @2.40ghz ram 16gb, memory 1 tera byte brenda garancise. ne gjendje pothuajse te paperdorur....

300 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Tjeter zone | Tirane

B Kompjutera gaming fujitsu (8 gb ram) 500 gb hard shiten per arsye mbyllje biznesi. cdo set kompjuteri i kompletuar kushton 16000 leke info rreth kompjuterit i keni ne foto cel : 0685679897...

16,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ✅ Monitor Lg 24''60hz

✅ Monitor Lg 24''60hz

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔴monitor 24" lg 🔴model : e241 ishte 100 euro behet 60 euro...

60 Euro

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të integruarProcesori Intel Core i5

Samsung Series 5 është Ultrabook i parë me një makinë optike të

Don Bosko | Tirane

B I sapo ardhur nga gjermania laptop ne gjendje perfekte si bateria karikusi gjythashka funksionon ne menyre perfekte eshte mbajtur nga nje studente ne gjermani samsung series 5 është ultrabook i parë me një makinë optike të integruarprocesori intel core i5 2467m 1.6ghz ram 8 gb ddr3 500 gb ha...

150 Euro

Tirane
159 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkpad T440p Super Oferte

Lenovo Thinkpad T440p Super Oferte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte lenovo thinkpad t440p ekran 14.1" cpu: intel core i5-4300m 2.60 ghz ram: 8 gb ddr3 memory hdd: 1000 gb sata gpu: intel hd graphics cmimi: 159 € per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% intere...

159 Euro

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
519 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE X 64GB ISHTE 549 EU BEHET 519 EU ⚠️

⚠️IPHONE X 64GB ISHTE 549 EU BEHET 519 EU ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳iphone x 64gb 🤳 💵cmimi 549 euro behet 519 eu 💵 ➖ 519 eu ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garanci...

519 Euro

Tirane
750 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike nikon d5600 me 2 lente

nikon d5600 me 2 lente

Qender | Fier

B Shitet aparat nikon d5600 , i ri vetem 3000 shkrepje. gjithashtu dhe lente 18-55 mm vr dhe 70-300 mm vr te gjitha ne gjendje perfekte. cmimi i aparatit ne total 750 euro. kontakt vec ne whatsapp...

750 Euro

Fier
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
450 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Aparat fotografik Nikon d5600

Shitet Aparat fotografik Nikon d5600

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet aparat nikon d5600 , i ri vetem 3300 shkrepje. gjithashtu dhe lente 18-55 mm vr dhe 70-300 mm vr te gjitha ne gjendje perfekte. cmimi i aparatit 450€ 18-55 70€ 70-300 230€...

450 Euro

Tirane
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

13,900 Leke

Tirane
280 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 slim ne shitje!!

Ps4 slim ne shitje!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet ps4 slim 500gb per arsye mos perdorimi,ne gjendje optimale . bashk me ps4 esht gta5 , nfs, uncharted 4 disk,fortnite ss5-10.cmimi shum pak i diskutueshem.(kontaktoni ne wp )...

280 Euro

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3.okazion

Ps3.okazion

Laprake | Tirane

B Ps3 slim 4 leva fish hd 2 muaj i perdorur......

18,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅✅✅hp 800sf🌟🌟🌟 ↪️↪️hp 800sf 🔛🔝 🔴brand :hp 🔴model : 8000 🔴cpu : dual core 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 250gb 🔴graphic card: intel hd 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gj...

55 Euro

Tirane
16,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 128gb 🤳 ➖ 16.900leke (nuk punon home button ) ✔garancia 1 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 m...

16,900 Leke

Tirane
1,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🏆🏆super furnizim me karikues laptopi🏆🏆 🥇🥇super super cilesi (orgjinale)🥇🥇 🎖️🎖️super super cmim🎖️🎖️ ❗❗❗disponojme gjithe modelet e karikuesve me cmimet me te mira❗❗❗ ➡️macbook , gjithe modelet ➡️hp , gjithe modelet ➡️dell ,...

1,900 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION!!!! LAPTOP

OKAZION!!!! LAPTOP

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes laptop qe eshte i vecant ne llojin e vet. ka 2 karta grafike{1 e dedikuar,1 e integruar] 8gb ram ddr4 core i5 4th 3.3ghz 4threads display:1920x1080 laptopi perdoret dhe per gaming per vec se per punime ing 3d dhe programime. kartat grafike jane: intel hd460 dhe amd radeon hd 8750m. lapto...

350 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim