televizor smart  

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten dy drimboksa me abonim 1 vjecar secili deri en tetor 2020. kan gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shiten okazion 200 mij lek te dyja. te reja akull....

20,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳

🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung galaxy a10 🤳 ➖ 16.000 leke ✔garanci 12 muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card 3h...

16,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
3,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ashtu si fillimi juaj për të kaluar nga cigaret tradicionale tek alternativat pa tym, ashtu filloi dhe vendosshmëria jonë për të krijuar iqos me të njëjtin pasion. iqos 2.4 plus lindi nga nevoja për të përcjellë kënaqësinë e duhanit me ngrohje, pa tym, pa zjarr dhe hi, në një mënyr...

3,800 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS2

Shitet PS2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet nje play station 2 ne gjendje perfekte . sdiksutohet qe arsya pse dua ta shes eshte per arsye mos perdorimi. aparati eshte ne gjendje te shkelqyer si nga dizajni por dhe nga funkjonimi . 1 nga levat eshte origjinale. bashke me aparatin perfshihen dhe 12 disqe lojrash. ja vlen per dike qe ka k...

6,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Transport falas ne te gjithe shqiperine mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% intere iphone 7 32gb 29.000 lek iphone 7+ 32gb 42.000 lek iphone 7+ 128gb 44.500 lek iphone 8+ 64gb 55.000 lek iphone 8 64gb 45.000 lek iphone 5c 8gb 12.000 lek iphone 5c 16gb 13.800 lek iphone 6 64gb 21....

50,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D3000

NIKON D3000

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Review sections nikon d3000 sensor (effective resolution) 10.2-megapixel ccd 23.6 mm x 15.8mm sensitivity range iso 100-iso 1,600/3,200 (expanded) continuous shooting 3fps 6 raw/100+ jpeg (medium/fine) ...

13,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kase fiskale pak te perdorur

Shes kase fiskale pak te perdorur

Brryli | Tirane

B Shitet kase fiskale e crregjistruar,shum pak e perdorur....

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

20 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Kompjuter

Shitet Kompjuter

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet kompjuter ( njesi + monitor + tastiere + maus ) gjendje shume e mire oferte vetem 7000 leke...

7,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kamer iphone x te hequr nga telefona me icloud montimi falas transporti kudo mundesi pagese me keste ...

700 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Brryli | Tirane

B Apple iphone xs max 512gb gold color brand new original with complete accessories and warranty.. kraftmusicaffiliates@gmail.com ...

700 Dollar

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
899 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Ultra Flair USB 3.0 Flash Drive Model SDCZ73-032G-G46

SanDisk Ultra Flair USB 3.0 Flash Drive Model SDCZ73-032G-G46

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B shpejtesi leximi 150mb/s...

899 Leke

Tirane
1,190 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Ultra 64GB _ Model SDSQUNS-064G-GN3MN

SanDisk Ultra 64GB _ Model SDSQUNS-064G-GN3MN

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kapacitete ne mbi 64 gb shpejtesi transferimi mbi 80 mb/s 80mb/s rezistente ndaj ujit dhe temperatures...

1,190 Leke

Tirane
2,600 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SanDisk Extreme 64GB microSDXC UHS-I Card with Adapter

SanDisk Extreme 64GB microSDXC UHS-I Card with Adapter

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shpejtesi transferimi deri ne 100 mb/s ...

2,600 Leke

Tirane
549 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE X 64GB - 549 EU - PAGUAJ 69 NE MUAJ ⚠️

⚠️IPHONE X 64GB - 549 EU - PAGUAJ 69 NE MUAJ ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 549 eu 6.900 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -a...

549 Euro

Tirane
429 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE 8 PLUS 64GB - PAGUAJ ME KESTE ⚠️

⚠️IPHONE 8 PLUS 64GB - PAGUAJ ME KESTE ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 8 plus 64gb🤳 ➖ 429 eu 5.430 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

429 Euro

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ 8-8+X

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Karikues oem per apple ipod iphone - a1400 i prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin usb specifikat: karikues apple modeli: a1400 hyrje: ac 100-240v / 0.15a, 50-60hz dalje: dc5.1v / 1a e pershtatshme per: iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+ iphone 4...

20 Euro

Tirane
95,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Don Bosko | Tirane

B Okazion per pak dite. samsung note 10+, 256 gb, ngjyr aura black i ardhur nga suedia. shitet per arsye mos pordorimi i ri ne kuti. e kam marr dhurate kam dhe faturen per siguri qe nuk esht i vjedhur....

95,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim