televizor smart  

 Online 8 lexues | 11 njoftime ne pritje

2,800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸boks me bluetooth. 🔸degjoni muzike kudo. 🔸super bas +zeri hd. 🔸kanale radio 🔸bateri te rikarikueshme 1200 mah. 🔸permasat 31 cm i lart x 20 cm i gjer. 🔸mundesi lidhjeje me smartphonin tuaj nepermjet bluetoothit & aux. ndrrimi i kengeve nga distanca duke perdorur celularin...

2,800 Leke

Tirane
9,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth dhe korente

Boks me bluetooth dhe korente

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Boks me bluetooth dhe korente woofer & speaker amani per lokale bar restorant etj me korent suporton :bluetooth ,usb ,karte-memorje mund te lidhet me pc nepermjet fishes aux cmimi 9,000 ieke kontakt 0695667888...

9,000 Leke

Tirane
1,300 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mini kufje me bluetooth

Mini kufje me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🎧mini kufje me bluetooth model s650 📣cilesi e zerit shume e paster hd. 🎸mund te degjoni muzike deri ne 5 ore. 🎼telefonata deri ne 4 ore. 🎻distanca bluetoothit 10m 🎵mund ta karikoni shume shpejt. 🏍🏍transport falas deri ne adresen tuaj per 48 ore. 💵per vetem 🌟ofer...

1,300 Leke

Tirane
5,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Mini Lap top

Mini Lap top

Qender | Korce

B Shes mini lap top accer ne gjendje shume te mire...

5,000 Leke

Korce
165 Euro Kompjutera dhe Elektronike Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka

Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet

Laprake | Tirane

B Kondicjoner pak te perdor dhe te ri montim transport garanci cdo qytet shum marka si samsung electronics lg fuxhi fuxhitsu fuego midea sanyo sampo aux mitsubishi etj...

165 Euro

Tirane
8,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Don Bosko | Tirane

B Laptop bashke me canten ka ssd harddisk...

8,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike Kufje me bluetooth

Kufje me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kufje me bluetooth i11 te pershtashme per iphone & android model shume i vecant per vetem 1200 leke transporti falas kontaktoni 0695667888...

1,200 Leke

Tirane
2,300 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth Modeli PRODA

Boks me bluetooth Modeli PRODA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⚬boks me bluetooth modeli proda shume i pershtatshem per festa familjare. mund ta merin me vete kudo. lidhet me spamrtphonin tuaj nepermjet bluetoothit. mund ti vendosni usb me keng mp3. sd. degjoni kanale radio. 🔸cmimi 2300 leke 🚕transporti falas 🔸kontakt 0695667888 ⚬paramet...

2,300 Leke

Tirane
2,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ELEKTRIK LAZER Elektroshok

ELEKTRIK LAZER Elektroshok

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elektrik lazer elektroshok cmimi🔸🔸 oferte 25oo ieke.🔸🔸 shume praktike, per pune te ndryshme. me elektrik te fuqishem. disponon lazer deri ne 8oom. elektroshok qe mund te perdoret per vetmbrojtje. bateri te rikarikueshme. i pajisur ne karikues per 22ov. 0frohet transp0rti fa...

2,500 Leke

Tirane
2,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⚬boks me bluetooth modeli jh-668 porosit online nga shtepia shume i pershtatshem per festa familjare. mund ta merin me vete kudo. lidhet me spamrtphonin tuaj nepermjet bluetoothit. mund ti vendosni usb me keng mp3. sd. degjoni kanale radio. cmimi 2400 leke transporti falas 🔸kontakt 0...

2,400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim