tovolina te bukes 

 Online 12 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Laptop acer

Laptop acer

Don Bosko | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Laptop acer me gjendje te mire pune ...

10,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Okazion

Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes iphone 12, ne gjendje shume te mire 10/10. per vetem 40000 all ...

40,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Okazion Shitet Lidhje Libri E Re

Okazion Shitet Lidhje Libri E Re

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ne tirane, okazion shitet lidhje libri e re e pa perdorur...

2,000 Euro

Tirane
2,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Perforcues Wireless

Perforcues Wireless

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Mbulon rreth 100 metra katrore. kap 10metra para dhe 10 pas. konfigurimi behet thjeshte (ju dergojme video) ofrojme dhe transport...

2,400 Leke

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Galaxy Note 3, i bardhe

Galaxy Note 3, i bardhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes galaxy note 3, 32g, i bardhe. i perdorur, ne gjendje shume te mire pune....

10,000 Leke

Tirane
700 Euro Kompjutera dhe Elektronike DJI Phantom 4 Advanced

DJI Phantom 4 Advanced

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Dji phantom 4 advanced me pak ore pune shitet per arsye mosperdorimi ka dy bateri karikuesdhe helika rezerve ...

700 Euro

Tirane
90 Euro Kompjutera dhe Elektronike Mikrofon Professionell Rode Røde Videomic

Mikrofon Professionell Rode Røde Videomic

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B Shitet mikrofon professionell rode røde videomic i ri nuk ashte perdorur anje minute...

90 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike X-Rite ColorMunki Photo Color Management Solution

X-Rite ColorMunki Photo Color Management Solution

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet i pa perdorur fare x-rite colormunki photo color management solution...

300 Euro

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Canon EF 70-200mm f/4L USM

Canon EF 70-200mm f/4L USM

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet canon ef 70-200mm f/4l usm i pa perdorur ...

300 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Agfa D Lab-1

Agfa D Lab-1

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B Shitet per pjese laburatori fotografik d lab-1 te interesuarit te me kontaktojne tel: 0694413384...

10,000 Leke

Tirane
120 Euro Kompjutera dhe Elektronike GoPro Hero4 Black

GoPro Hero4 Black

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet gopro hero4 black me tre bateri karikes per bateri te jashtem beshe me kasen per makine ...

120 Euro

Tirane
80,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet sete kompiutrash me shumice dhe pakice!

Shitet sete kompiutrash me shumice dhe pakice!

Zone Periferike | Lushnje

B 👉shiten sete te kompletuar kompjuteri !! 👉kompjuterat hp, lenovo thinkcentre, fujistu. 👉kompjuterat jan ddr3, 2gb ram suportojn deri ne 16gb, dhe 300gb hdd, dvd drive, monitor me permasa 19inch te levizshem ne cdo kend ! 👉kompjuterat jan te ardhur nga italia dhe jan shum pak te per...

80,000 Leke

Lushnje
6,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Vape Smok - Prism Chrome

Vape Smok - Prism Chrome

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Smok - prism chrome ne kuti . pa perdor. vjen me lenge, nje koil extra, karikues, etj. all 6000 cmimi origjinale 19,000 all...

6,000 Leke

Tirane
325 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 325e

Shes laptop apple macbook pro 2011 13,3 325e

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes laptop macbook pro late 2011 ne gjendje te shkelqyer. shoqerohet bashk me karikusin. shum komod dhe kompakt core i5 ram 4gb fotot origjinale. i gatshem per cdo lloj prove...

325 Euro

Tirane
325 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop Apple 325euro 15.4

Shes laptop Apple 325euro 15.4

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes laptop macbook pro i sapoardhur nga gjermania. ne gjendje te shkelqyer. i pa perdorur ne shqiperi. shoqerohet bashk me karikusin. permasa relativisht te medha. core i7 ram 8gb fotot origjinale. i gatshem per cdo lloj prove...

325 Euro

Tirane
800 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 11 pro 64 gb

Shitet iphone 11 pro 64 gb

Brryli | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet iphone 11pro 64gb. i ri, i paperdorur, ne kuti te pahapur. ngjyra space grey....

800 Euro

Tirane
31,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Gaming Dell S2419HGF

Monitor Gaming Dell S2419HGF

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Përfito tani ekran dell 24'' ,super oferte nga planet-computers - albania😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🔶 dell 24 gaming monitor s2419hgf 🔶 resolution: 1080p /144hz 🔶 24” fhd wide led 💸 cmimi: 31.900l per me shume info kontaktoni ☎: 06840191...

31,900 Leke

Tirane
8,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor HP LA2306X

Monitor HP LA2306X

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Monitor full hd ,i brandit hp dhe 23''... përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania ekran hp porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍 🔶 hp la2306x full hd 🔶 23'' 💸 cmimi: 8900l per me shume info kontaktoni 👇 ☎: 0684019189 / 0689032925...

8,900 Leke

Tirane
34,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440 i5

Dell Latitude E6440 i5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 📲porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇 📲 www.planetcomputers.al 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i5-4200u 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 180 gb cmimi: ...

34,900 Leke

Tirane
43,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E6440

Dell Latitude E6440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B laptopi business me i sigurte, i fuqishem, me performance te larte & lehtesisht i menaxhueshem. 🔶 laptop dell latitude e6440 🔶 ekran: 14.1" 🔶 cpu: i7-4600m 🔶 ram :8 gb 🔶 ssd: 256 gb cmimi: 43.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne...

43,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim