ushqyes i perdorur per laptop hd 

 Online 31 lexues | 5 njoftime ne pritje

100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
3,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ashtu si fillimi juaj për të kaluar nga cigaret tradicionale tek alternativat pa tym, ashtu filloi dhe vendosshmëria jonë për të krijuar iqos me të njëjtin pasion. iqos 2.4 plus lindi nga nevoja për të përcjellë kënaqësinë e duhanit me ngrohje, pa tym, pa zjarr dhe hi, në një mënyr...

3,800 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MAG 324 W2

MAG 324 W2

Laprake | Tirane

B Shitet mag box ,model 324 w2 sistem operativ linux 3.3. ne gjendje perfekte ,i ri ne paketim origjinal i blere nga website zyrtar i infomir. zgjidhja perfekte per te apasionuarit e iptv,shitet vetem box jo abonim per iptv. ...

100 Euro

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ose nderrohet

Shitet ose nderrohet

Qender | Elbasan

B Shitet ose nderrohet samsung eshte ne gjendje shume te mire cmimi 100 euro...

100 Euro

Elbasan
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 PS4

Playstation 4 PS4

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Playstation 4 ne gjendje te mir me 2 leva dhe fortnite shitet per arsye mosperdorimi...

30,000 Leke

Durres
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Okazion

Playstation 4 Okazion

Qender | Durres

B playstation4 me 1 leve dje 2 lojra gta5 dhe uncharted4. shitet per arsye mos perdorimi esht bler i ri tek neptun durres...

23,000 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran pc

Ekran pc

Laprake | Tirane

B Hp 1 muaj i perdorur 4000 lek...

4,000 Leke

Tirane
500,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten 11 kompjutera(10 pc dhe server) me kapacitet te madh per gaming

Shiten 11 kompjutera(10 pc dhe server) me kapacitet te madh per gaming

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten 11 kompjutera per video game,kapacitet shume te madh. te 8 kompjutera jane me 12gb ram ddr3, 1 me 8gb dhe 1 me 6gb ram ddr3 6 kompjutera jane me karta grafike geforce 1060 6gb ndersa 4 te tjera me geforce gtx 650 ti , te gjjthe kompjuterat jane core i3 3220 3.3ghz shiten te gjitha 500000 le...

500,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Xbox 360

Shes Xbox 360

Laprake | Tirane

B Shes xbox 360, ne gjendje te mir, i ardhure nga gjermania, i instaluar me çip dhe me 7 lojra dhe hdd eshte 13. 4 lojra jan origjinale dhe 3 jan per çip. lojrat origjinale jan: 1 fifa 2014 2 hitman absolution 3 left 4 dead 4 splinter cell double agent lojrat per çip jan: 1 fifa 2018 2 ...

110 Euro

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
44,990 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 Okazion!!!!!

Ps4 Okazion!!!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⏰super ofert⏰ 👉playstation 4 1tb i ri + fifa20 + controller 👉doreza gjenerata e dyte (v2). 2 cope ⏰cmimi- tel 0686777713⏰ #gaminglife #videogame #techzone #techzone.official #tech_zone_servis #playstation4 #playstation4pro #ps4 #gamingsetup #pcgamer #gamingpc #nintendolife #g...

44,990 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike kompjuter universal,Autodiagnosi Brain Bee St 9000

kompjuter universal,Autodiagnosi Brain Bee St 9000

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kompjuter universal per difektet e makinave made in italy 500€...

500 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kasa fiskale

Kasa fiskale

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kasa fiskale 3 muaj perdorim.e pa cregjistruar 150€...

150 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET KOPJUTER hp 300€

SHITET KOPJUTER hp 300€

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet per arsyje mosperdorimi ...

300 Euro

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG J6 2019

SAMSUNG J6 2019

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet samsung j6 i 2019 i perdorur shume pak kohe shitet per arsyje mosperdorimi ...

120 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD

Shitet Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet(edhe nderrohet me tablet) pasi eshte nuk perdoret.(kam dy laptope te tjere). eshte shume i shpejte, i forte solid, praktik. nuk ka kamera.programe: windows 7 pro e licensuar, office 2016, adobe dhe komponente te tjere si: photoshop, indesign, adobe illustrator. keto jane te dhenat: 14-inch ...

20,000 Leke

Tirane
1,300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 11 PRO MAX

Shitet Iphone 11 PRO MAX

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes iphone 11 pro max, 64 gb, me fature blerjeje i sapo blere ne apple, madrid, spain. ngjyre jeshil mat....

1,300 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 7

Shitet Iphone 7

Plepa | Durres

B Iphone 7 , ne gjendje te mire 128 gb...

250 Euro

Durres
220 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer hp

Printer hp

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet printer hp 6700 fax, scan, web, printer i ri cmimi 220 euro...

220 Euro

Tirane
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 72.000 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e pa...

72,000 Leke

Tirane
860 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone xs max 256gb🤳 ➖ 860 euro ✔garancia 6 muaj 🎁me kuti , aksesoret e vet origjinal 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komun...

860 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim