video projektor ne shitje 

 Online 5 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike kompjuter universal,Autodiagnosi Brain Bee St 9000

kompjuter universal,Autodiagnosi Brain Bee St 9000

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kompjuter universal per difektet e makinave made in italy 500€...

500 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kasa fiskale

Kasa fiskale

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kasa fiskale 3 muaj perdorim.e pa cregjistruar 150€...

150 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET KOPJUTER hp 300€

SHITET KOPJUTER hp 300€

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet per arsyje mosperdorimi ...

300 Euro

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG J6 2019

SAMSUNG J6 2019

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet samsung j6 i 2019 i perdorur shume pak kohe shitet per arsyje mosperdorimi ...

120 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD

Shitet Lenovo T420, I5,8G RAM,320G HDD,CD/DVD

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet(edhe nderrohet me tablet) pasi eshte nuk perdoret.(kam dy laptope te tjere). eshte shume i shpejte, i forte solid, praktik. nuk ka kamera.programe: windows 7 pro e licensuar, office 2016, adobe dhe komponente te tjere si: photoshop, indesign, adobe illustrator. keto jane te dhenat: 14-inch ...

20,000 Leke

Tirane
1,300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 11 PRO MAX

Shitet Iphone 11 PRO MAX

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes iphone 11 pro max, 64 gb, me fature blerjeje i sapo blere ne apple, madrid, spain. ngjyre jeshil mat....

1,300 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 7

Shitet Iphone 7

Plepa | Durres

B Iphone 7 , ne gjendje te mire 128 gb...

250 Euro

Durres
44,990 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 Okazion!!!!!

Ps4 Okazion!!!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⏰super ofert⏰ 👉playstation 4 1tb i ri + fifa20 + controller 👉doreza gjenerata e dyte (v2). 2 cope ⏰cmimi- tel 0686777713⏰ #gaminglife #videogame #techzone #techzone.official #tech_zone_servis #playstation4 #playstation4pro #ps4 #gamingsetup #pcgamer #gamingpc #nintendolife #g...

44,990 Leke

Tirane
220 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer hp

Printer hp

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet printer hp 6700 fax, scan, web, printer i ri cmimi 220 euro...

220 Euro

Tirane
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 72.000 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e pa...

72,000 Leke

Tirane
860 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME 2% INTERES❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone xs max 256gb🤳 ➖ 860 euro ✔garancia 6 muaj 🎁me kuti , aksesoret e vet origjinal 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komun...

860 Euro

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
1,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kufjo me Bluetooth

Kufjo me Bluetooth

Fresku/Linze | Tirane

B ** okazion ** shiten kufjo me bluetoth origjinale te ardhura nga gjermania cmimi 10 euro i pa diskutueshem punojne per te gjitha llojet e smartphone me bluetooth. call 068 54 34 762 ose whats app...

1,400 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Smart Keyboard for iPad Pro (Apple)

Smart Keyboard for iPad Pro (Apple)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shes "smart keyboard for ipad pro (apple)" te ri. full-size keyboard and front and back protection....

10,000 Leke

Tirane
3,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Shitet aparat IQOS 2.4 i ri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ashtu si fillimi juaj për të kaluar nga cigaret tradicionale tek alternativat pa tym, ashtu filloi dhe vendosshmëria jonë për të krijuar iqos me të njëjtin pasion. iqos 2.4 plus lindi nga nevoja për të përcjellë kënaqësinë e duhanit me ngrohje, pa tym, pa zjarr dhe hi, në një mënyr...

3,800 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Apple iPhone 11 WhatsApp +61488896025

Ksamil | Sarande

B All brand new and sealed in box whatsapp +61488896025 ...

700 Dollar

Sarande
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
13,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste tirana 100 leke rrethet 300 leke porosia vjen 2-3 dite...

13,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim