mobilje televizori 

 Online 24 lexues | 3 njoftime ne pritje

15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane te perdorura.

Divane te perdorura.

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten për arsye mosperdorimi. 1 divan tresh , 1 divan 2 dhe 2 teke. ...

15,000 Leke

Elbasan
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Divane me Minibar dhe Tv

Shiten Divane me Minibar dhe Tv

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shiten divane me tavoline, minibar tv...

300 Euro

Tirane
45,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kuzhina me elektroshtëpiake 500 mije leke!

Shitet kuzhina me elektroshtëpiake 500 mije leke!

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shitet kuzhina me elektroshtëpiake sic esht ne foto 3 .75 metra...

45,000 Euro

Tirane
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Frigorifer me ajer marka wirlpool te rinje ...

450 Euro

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollape

Dollape

Laprake | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten 2 dollape = 12mije lek frigorifer ftohes = 6mije lek...

18,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kënd ndenjtje.

Shitet kënd ndenjtje.

Zone Periferike | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Shitet kënd i përdorur në gjendje sh.mirë përmasat 2.20m - 2.60m....

33,000 Leke

Tirane
600 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Set kolltuqesh + tavoline mesi

Set kolltuqesh + tavoline mesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Ne shitje set me tre kolltuqe dhe tavoline mesi me cmim 700 euro. seri perfshin nje kolltuk tek me permasa: 1.15 cm x 80 cm, kolltuk dysh me permasa: 1.82 cm x 80 cm, kolltuk tresh me permasa: 2.50 cm x 80 cm dhe tavoline mesi me permasa: 1mx 1m. mobiljet jane lekure (ngjyre e bardhe) dhe dru ahu (n...

600 Euro

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Frigorifer ngrires + freskus...

40,000 Leke

Tirane
9,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pianur

Pianur

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Pianur 95 mij lek gorenje...

9,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES RAF LIBRASH

SHES RAF LIBRASH

Lungomare | Vlore

B Shitet raft librash i perdorur ne gjendje shume te mire me xhama me zmuso 8mm, materiali endief i rimesuar ngjyre vishnje me permasat gjeresia 136.5 thellesia 23.5 lartesia 220...

15,000 Leke

Vlore
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Reflektor ngrohes elektrik

Reflektor ngrohes elektrik

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.01 Km nga qendra)

B shitet reflektor elektrik elektra eng-1501 i perdorur ne gjendje shum te mire. ofron ngrohje per nje hapesire rreth 50m2 ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator fuqia 2400 w tensioni 220-240 v, 50-60hz. cmimi 5000leke....

5,000 Leke

Tirane
1,300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!Shiten mobiljet totale te Apartamentit!!

Okazion!!!!Shiten mobiljet totale te Apartamentit!!

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet totale per efekt shitje apartamenti, shiten divane me tavoline mininar tv, 300 mije leke shitet dhoma gjumi 250 mije leke shitet kuzhina 400 mije leke perfshire pajisje shiten 6 dyer druri 600 mije leke shiten paisjet e dy banjove 250 mije leke...

1,300 Euro

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Esht i sapo dal nga qesja ka vetem 1 gerrvishtje te vogel...

35,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET TOST PROFESIONAL

SHITET TOST PROFESIONAL

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.91 Km nga qendra)

B Theksja eshte ne gjendje mjaft te mire pune. me shume sherben per dywanet qe trregtojne suflafe apo sanduica. i perdorur cmimi per tostin: 10000...

10,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige kompjuteri ne cmimin prej 7500 Leke te reja.

Shiten karrige kompjuteri ne cmimin prej 7500 Leke te reja.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shiten kater karrige per kompjuter ne gjendje shume te mire ne cmimin 7500 leke secila prej tyre.mund te shiten edhe secila vecmas.nese merren te karterta mund te behet cmim me i mire.per cdo informacion na telefononi ju lutem ne numrin faleminderit....

7,500 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

Televizor VTEX 32 HD DVBT2 16.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shes televizor vtex marke italjane 32 inch hd me dekoder te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese i kap te gjitha stacjonet esht akoma ne qese bashk me kutine 16.000 leke...

16,000 Leke

Tirane
21,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

TELEVIZOR 32 INCH FUEGO SMART TV DVB-T2 21.000 LEKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet televizor fuego 32 inch smart tv version android instalon cdo aplikacjon si ne telefon memorie 8 gb wireless te integruar dekoder dvb-t2 te integruar ska nevoje per aparat shtese televizori eshte pothuajse i ri shoqerohet me kutine perkatese cmimi 21.000 leke te reja cel. : 069...

21,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Samsung...

35,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes lavastovilje dhe mikrovale Gorenje. Jane ne gjendje shume te mire.

Shes lavastovilje dhe mikrovale Gorenje. Jane ne gjendje shume te mire

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shes lavastovilje dhe mikrovale gorenje. jane ne gjendje shume te mire. shiten per arsye nderrimi....

30,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe

Lavatriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Samsung...

35,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim