0698521858 blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura 069  947 njoftime

 Online 31 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje italiane te reja

mobilje italiane te reja

Don Bosko | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shes mobilie cilesore dhe marka te mira (miele,bosch) italiane, pothuajse te reja per arsye emigrimi. tel/whatsapp 00393204433569...

1,000 Euro

Tirane
39,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire...

39,500 Leke

Tirane
35 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Oferte!! Shiten karrige te reja per ambjente lokalesh

Oferte!! Shiten karrige te reja per ambjente lokalesh

Uji i ftojte | Vlore

B Shiten karrige te reja per ambjente lokalesh. secila kushton 35 euro. ne total ka 56 karrige. per cdo informacion kontaktoni ne 0692065313...

35 Euro

Vlore
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes komplet kolltuqesh

shes komplet kolltuqesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes komplet kolltuqesh nje 3 qe hapet nje 2 ,dhe 2 teke ne gjendje te mire tel0682049232...

20,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dyer

Shes dyer

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)

B Shws 3 dritarw te vogla dhe 4 dyer alumini 700mijlek ndoshta ju hyjne ne pune punishteve 0685656349...

70,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat per femije te vegjel.

Shitet krevat per femije te vegjel.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Krevat per femije.me dyshek ortopedik me aloe vera, i mireperdorur.. ...

10,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilie per zyre ! Tavolina/Karrike/Raft

Mobilie per zyre ! Tavolina/Karrike/Raft

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Shiten mobilie per zyre. pothuajse te reja, 4 muaj te perdorura. 3 tavolina kompjuteri. 3 karrike me rrota 1 raft i madh permasat jane ne foto. cmimi total per te gjitha: 100'000 leke te reja ( 1 milion leke te vjetra) tel:068 200 8484 ...

100,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi me 3 krevate

Shes dhome gjumi me 3 krevate

Uji i ftojte | Vlore

B Shes dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. dhome funksionale ,2komo te vogla , nje komo e madhe per vendosjen e kompjuterit ose edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne mure, dollapi i madh . ...

80,000 Leke

Vlore
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Friteze

Friteze

Qender | Elbasan

B Friteze, 2000 leke (20 mije leke) kontakte ne whatsapp...

2,000 Leke

Elbasan
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese SINGER

Shitet makine qepese SINGER

Qender | Fier

B Shitet makine qepese eshte blere ne greqi dhe eshte e pa perdorur.....

150 Euro

Fier
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi

Dhome Gjumi

Laprake | Tirane (5.11 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar me te gjitha pajisjet . gjendja e dhomes 9/10 . te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0682377609 . cmimi i diskutieshem . ...

80,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion tavoline + stola

Okazion tavoline + stola

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shiten 5 komplete tavolinash restoranti / birrarie. tavoline + 2 stola . shume pak te perdorura. cmimi 7000 leke/kompleti ....

7,000 Leke

Tirane
700 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bufe antike

Bufe antike

Qender | Durres

B Bufe antike 240 cm gjatesia ...

700 Euro

Durres
3,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolina pune per dy persona,te paketuara

tavolina pune per dy persona,te paketuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jane 45 cope tavolina pune per dy persone,te paketuara,material druri-entief,ngjyra e bardhe.mund te perdoren per qendra interneti,laboratore shkollash,koll center etj.gjysmat jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me kembe mbajtese metalike....

3,500 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Zone Periferike | Lezhe

B Shes divane ne gjendje shum te mir, nje tresh ,nje dysh dhe dy tek. ...

25,000 Leke

Lezhe
14,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makine qepese per qendisje dhe qepje

Makine qepese per qendisje dhe qepje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet makine qepese personale, me motorr, 60 procese. makine e re, e paperdorur...

14,500 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B 2 divane + 1 kolltuk .. ne gjendje shume te mire !! per informacion kontakto ne nr . +355 69 545 1127 cmimi eshte 30.000 lek te reja ( 300mijlek ) .. i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirane
53,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi

Shes dhome gjumi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet mund te shiten edhe te ndara. krevat dopio skelet + zgare druri/ trina permasat: 160 x 200 cm. komo e larte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm. komodine x 2 cope 45 x 52 x 40 cm (...

53,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane ne shitje

Divane ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Divane lekure, te perdorur per nje vit. mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 leke te reja. kater ne gjendje. 🙂...

6,000 Leke

Tirane
2,200 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Delimano Hand Mixer

Delimano Hand Mixer

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Perzieres per gatime te ndryshme ne kuzhine, produkt i ri ne kuti....

2,200 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divana 3-2-1-1

Shiten divana 3-2-1-1

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.80 Km nga qendra)

B Shiten divana 3-2-1-1 jane ne gjendje shume te mire.cmimi 300 mije leke te vjetra....

30,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Piste vrapi. Marka Canda fit

Piste vrapi. Marka Canda fit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet per arsyje mosperdorimi...

300 Euro

Tirane
82 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur

Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur

Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur , dysheku italjan , baza e fort hekur , cmimi 10000leke tel 0692526083...

82 Euro

Durres
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake bilardo

bilardo

Qender | Lezhe

B Shitet bilardo e perdorur ka nevoje per ndrtimin e bezes ...

25,000 Leke

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas