Mobilje dhe Elektroshtepiake  679 njoftime

 Online 2 lexues | 2 njoftime ne pritje

3,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SKULPTURE FILDISHI

SKULPTURE FILDISHI - Tirane

Er Petrol Prane Aleksarredo, Don Bosko | Tirane

B Shitet skulptura prej fildishi e punuar me dore ne milano . dhurate e mjeshtrit afrikan ka nje lartesi prej 100cm dhe eshte e punuar me mbushje. karakterizon fene budiste dhe eshte ruajtur me kujdes nga pronaret . cmimi i diskutushem +355694701011...

3,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET PIKTURE E IBRAHIM KODRES

SHITET PIKTURE E IBRAHIM KODRES - Tirane

Concorde Center, Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Pikture autentike e piktorit ibrahim kodra e punuar ne milano ne viten 1996. e dhuruar nga vete ai mikut te tij me dedikim personal dhe firme . e ruajtur ne kushte perfekte dhe e shoqeruar ne kornize . +355694701011...

1,000 Euro

Tirane
38,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kendi 0693760000

Shitet kendi 0693760000 - Durres

Rruga Abdulla Teku, Qender | Durres

B Shitet kendi 280 x 280 cm. kendi ka mundesi te ndryshimit te gjatesive sepse eshte i ndar ne pjese te vogla. kendi eshte me dy lloj mbulesash gri dhe jeshile...

38,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe me gaz 0693760000

Shitet sobe me gaz 0693760000 - Tirane

Muamet Deliu, Fresku/Linze | Tirane

B Shitet sobe me gaze bashke me bomblen...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll - Tirane

Autostrada Tirane - Durres, Km 11, Citypark, Vore | Tirane

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divan kend ne gjendje te mire

Shes divan kend ne gjendje te mire - Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Divan kend ngjyre gri ne gjendje te mire ,pa hapje. permasa tre metra me dy.cmimi i padiskutueshem...

30,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION!Shitet kendi+kolltuk thuajse i ri 55000leke

OKAZION!Shitet kendi+kolltuk thuajse i ri 55000leke - Tirane

Rruga Hamdi Sina, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet kendi me kolltuk vetem 55.000 leke. nuk ka asnje demtim apo gervishtje. dimensionet e kendit jane 300 x 220 x 90 cm. ...

55,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe druri

Sobe druri - Tirane

Kamëz, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sube ngrohje druri, e perdoru nje dimer, e pershtatshme edhe per nja tave te vogel per pjekje te cfar do lloje ushqimi....

10,000 Leke

Tirane
85,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje druri masiv nga Arome Indie 75'000 Lek

mobilje druri masiv nga Arome Indie 75'000 Lek - Tirane

Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mobilje druri masiv per dhome ndenje blere tek arome indie. dy biblioteka me kate, nje tavoline mesi dhe nje tavoline tv. ne gjendje shume te mire mund te shiten vec e vec ose se bashku bibliotekat - 25'000 lek secila tavolina e mesit - 15'000 lek tavolina e tv - 30'000 lek nese blihen te gji...

85,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake ngrohese gazi   140e

ngrohese gazi 140e - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngrohese gazi, kerpudhe me bombulat 140 euro 0694531009...

14,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kuzhine pana (e perdorur)

Kuzhine pana (e perdorur) - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shes kuzhine, shume pak e perdorur, asnje defekt, ngjyre pana me rafiniture gri metalizato. cmimi i blerjes 140.000 (te reja). shitet 60.000 (te reja). ne cmim perfshihet dhe lavapjati me tre pjese (dy gropa dhe nje e sheshte) + grupi i rubinetit me zgjatje fleksibel....

60,000 Leke

Tirane
2,000 Dollar Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake KARRIGE ANTIKE

KARRIGE ANTIKE - Korce

Xxx, Qender | Korce

B Shes 11 karrige antike , cmimi 2000 usd...

2,000 Dollar

Korce
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divan kend ne gjendje te mire

Shes divan kend ne gjendje te mire - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Permasat ,tre metra me dy. ...

30,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan(me hapje), Kalorifer , Bufe , Tavoline (living room) , Piktura

Divan(me hapje), Kalorifer , Bufe , Tavoline (living room) , Piktura - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Produktet jane ne gjendje shum te mire pune , shiten per arsyje zevendesimi . cmimi eshte i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ne numrin e telefonit : 069 994 3429...

200 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake sobe drush Ruse Prity me cmim te arsyeshem

sobe drush Ruse Prity me cmim te arsyeshem - Tirane

Rruga Demokracia, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sobe drush ruse prity.e perdorur vetem nje dimer.e pershtatshme per cdo lloj ambjenti. ngroh shum shpejt me pak dru. soba esht e pajisur me te githa aksesoret si ne foto. ka gjithashtu nje mates temperature qe ta kontrolloni dhe ta pershtasni per cdo lloj gatimi. te interesuarit mund te kontaktojne ...

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes frigorifer

Shes frigorifer - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes frigorifer marka elektrolux ne gjendje pune me ngrirje me permasa 60x200x45.cmimi 20000leke...

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Minibar ne shitje

Minibar ne shitje - Tirane

Fresku, Fresku/Linze | Tirane

B Minibar ne gjendja te rregullt....

100 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes komlet kolltuqesh

shes komlet kolltuqesh - Tirane

Rruga Ali Demi Prane Shkolles Kushtrimi I Lirise, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B kolltuk tresh (krevat), dysh dhe dy tek, në gjendje shume te mire, skelet druri me motive...

25,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Suveniere

Suveniere - Tirane

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Suveniere e perdorur ne gjendje te mire ..me 5 kate... cmimi 12000 leke...

12,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer - Tirane

Rruga Islam Zeko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet frigorifer freskues per arsye mbyllje biznes. eshte ne gjendje shume te mire pone. ...

15,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline Zyre

Tavoline Zyre - Durres

Lagjia 1 17, Maneza E Re (kucok), Albania, Currilat | Durres

B Shitet tavoline zyre me permasa 2.40 e gjate dhe 82 e gjere e paisur me gjashte sirtare. pothuajse e re shume pak e perdorur cmimi i diskutueshem kontaktoni: 0693852199 ...

25,000 Leke

Durres
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Aspirator Elica

Aspirator Elica - Elbasan

Beqir Dardha, Qender | Elbasan

B Aspirator tub i markes elica i ri i pa perdorur...

200 Euro

Elbasan
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejme divane me porosi

Bejme divane me porosi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bejme divane me porosi kemi modele te ndryshme dhe te panjohura per tregun shqipetar...per me shume informacione kontaktoni ne whats up...

300 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake ngrohese gazi, kerpudhe me bombulat 150 euro

ngrohese gazi, kerpudhe me bombulat 150 euro - Tirane

Rruga Naim Frasheri, Τί&#961, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngrohese gazi, kerpudhe me bombulat 150 euro italiane , 2 muaj i perdorur 0694531009...

150 Euro

Tirane
1,100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake televizore

televizore - Elbasan

Sadik Metra, Qender | Elbasan

B Qled 49q/f...

1,100 Euro

Elbasan
65,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer banak ftohes

Frigorifer banak ftohes - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet frigorifer banak ftohes i perdorshem per dyqane mishi, sallamerie,markete dhe pasticerie, ne gjendje shume te mire. shume pak i perdorur, pothuajse i ri. per cdo pyetje kontaktoni ne numrin e telefonit.cmimi i negociueshem....

65,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Lavatrice

Shitet Lavatrice - Tirane

Qender, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi, eshte ne gjendje te shkelqyer....

14,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie - Tirane

Marteniteti Ri , Brryli | Tirane

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. shitet 40.000lek ne gjendje shume te mire. ...

40,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Friteze

Shes Friteze - Tirane

Paskuqan, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes friteze te perdorur . ne gjendje te mire pune. ...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten kolltuqe

Shiten kolltuqe - Tirane

Rruga Sali Butka, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kolltuqet jan shqepur te pjeset e qepjeve!...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas