Shes makine qepse manuale dhe elektrike Lushnje

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 20/02/2020 08:28

15,000 Leke

  • Shes makine qepse manuale dhe elektrike


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Ypsiloni, Lushnje, Albania
Lexime 1030

Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. E shes per arsye mos perdorimi.