aksesor butiku  904 Njoftime

 Online 57 lexues | 1 njoftime ne pritje

30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi.

Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe sht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Karrige dhe tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi. cilesi e larte me cmimet me te uleta ne treg me garanci 1 vjecare. mos vononi.... 069 84 77 800...

30 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija,pothuajse e re, me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5.pjanure xhami me 4 vatera korenti ....

25,000 Leke

Tirane
900 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!! Shiten paisje parukerie

Okazion!! Shiten paisje parukerie

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Tirane shiten te gjitha paisjet e parukerise, ( 2 karrige, lavamani larje kokes, bolier, mobiljet + pasqyrat, tavoline, kolltuku , televizor, frigorifer i vogel) ne gjendje pune. shiten per arsye mosperdorimi. ambjenti mund te merret perseri me qira, nese deshironi te vazhdoni aktivitetin. adresa ,...

900 Euro

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kopmlet divanesh 2+3

Shes kopmlet divanesh 2+3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.13 Km nga qendra)

B Komplet divanesh 2+3. materiali: lekure e zeze. ne gjendje goxha te mire dhe pak te perdorur. shume te rehatshem dhe pastrohen lehte....

45,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline me 4 karrige

Tavoline me 4 karrige

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Shes tavoline me 4 karrige, ne gjendje shume te mire materiali dru pishe suedeze....

7,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Fetatrice

Shitet Fetatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Shitet fetatrice shum pak e perdorur 150 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Zgare me gaz

Shitet Zgare me gaz

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Shitet zgare me gaz , shum pak e perdorur 150 mije leke te vjetra ...

15,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi per femije

Shes dhome gjumi per femije

| Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Dhome gjumi per femije. dollap tavoline studimi me syrtar dhe 2 krevate ne gjendje shume te mire...

18,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten per arsye emigrimi

Shiten per arsye emigrimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)

B Tv bashk me mbajtese frigorifer sobe gatimi 2 pllaka gaz 2 korret lavatrice tavolin me 4 karrige kend i thjesht me tavolin mezi dhome gjumi e perdorur e kompletuar kalorifer fshese me korrent shiten te gjitha ose 1 nga 1 ! ...

700 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shitet kundrra-bufe pjesa posht bashke me lavaman dhe aspirator per arsye zvendesimi nr tel 0685757800 ...

20,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dekoder FlyBox Tokesor

Shes Dekoder FlyBox Tokesor

Tjeter zone | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes dekoder flybox tokesor ne gjendje te mire shum pak i perdorur...

7,000 Leke

Tirane
125,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION : Mobilim total shtepie + Elektroshtepiake

OKAZION : Mobilim total shtepie + Elektroshtepiake

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Er arsye transferimi shes mobilje totale te nje shtepie perfshire edhe elektroshtepiaket pervec televizorit. ne shitje jane : sobe ; guzhine ; minibar ; kolltuqe 3+2+1+pupe ; frigorifer ; tavoline mesi ; tavoline buke me 6 karrige ; portmanto per rroba dhe kepuce ; lavatrice . dhoma e gjumit esh...

125,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim dhe Riparojm elektroshtepiake

Shesim dhe Riparojm elektroshtepiake

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)

B Shesim dhe riparojm elktroshtepiake te perdorura disponoim marka te ndryshem sherbim dhe cilesi transport falas tel 0682573740...

100 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kolltuqe dhe tavolina per ambiente lokalesh

Shes kolltuqe dhe tavolina per ambiente lokalesh

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shes kolltuqe dhe tavolina per ambiente lokalesh mobiliet jane ne gjendje te mire perdorimi dhe bashkekohore. ofrohen ne kushte te mira dhe me cm te arsyeshem bashkengjitur me njoftimin gjeni dhe imazhet perkatese te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0694080222...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Gree Kollone 1000 Euro 1 Muaj i perdorur

Shitet Kondicioner Gree Kollone 1000 Euro 1 Muaj i perdorur

Zone Periferike | Tirane (7.02 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner gree kollone 1000 euro 1 muaj i perdorur...

1,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim