biciklet palestre  

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Couch

Couch

Don Bosko | Tirane

B Couch for sale in new condition, black collar price 8500 lek...

8,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kabine dushi

Kabine dushi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet kabine dhe pllake dushi me permasa 80*80*h190 e perdorur pak muaj ...

20,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ju ofrojme kende divanesh me super cmime duke filluar nga 300 mijlek 👌👌👌 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore shumllojshmeri ngjyrash ju mirepresim ! ...

250 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan +Koltuk

Divan +Koltuk

Plepa | Durres

B Pershendetje , shitet divan plus kolltuk ne ngzren bezhe . cmimi eshte 4000 leke per te dyja . per me shum informacione 068340251 . divan e hapet per dopio dyshe flejtme . ...

4,000 Leke

Durres
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline druri me xham siper.

Tavoline druri me xham siper.

Don Bosko | Tirane

B Eshte tavoline per televizorin, dvd poshte ka vend edhe per bokse dhe magnetofon. eshte e re shume pak e perdorur dhe eshte e blere ne greqi. ngjyre kafe dhe gjithashtu ka dhe dy sirtare....

80 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dere druri

Shitet dere druri

Vore | Tirane

B Shitet dere druri ngjyre kafe. ne gjendje shum te mire. shitet per arsye ndryshimit te planit. cmimi 150 mije lek te vjetra....

15,000 Leke

Tirane
70 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake karrige zyre

karrige zyre

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten dy karrige zyre, te perdorura por ne gjendje shume te mire. cmimi 35 euro copa....

70 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim