bufe te perdorura druri  926 njoftime

 Online 35 lexues | 1 njoftime ne pritje

3,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake tavolina pune per dy persona,te paketuara

tavolina pune per dy persona,te paketuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jane 45 cope tavolina pune per dy persone,te paketuara,material druri-entief,ngjyra e bardhe.mund te perdoren per qendra interneti,laboratore shkollash,koll center etj.gjysmat jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me kembe mbajtese metalike....

3,500 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per parukeri

Mobilje per parukeri

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Shes mobilje per parukeri jan ne gjendie pune te mir parukeria ka dy vende pune dy pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar.mungon vetem karroca me paisjet e vogla si tharse floksh, piastr etj.cmimi esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm...

1,000 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Zone Periferike | Lezhe

B Shes divane ne gjendje shum te mir, nje tresh ,nje dysh dhe dy tek. ...

25,000 Leke

Lezhe
14,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makine qepese per qendisje dhe qepje

Makine qepese per qendisje dhe qepje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet makine qepese personale, me motorr, 60 procese. makine e re, e paperdorur...

14,500 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B 2 divane + 1 kolltuk .. ne gjendje shume te mire !! per informacion kontakto ne nr . +355 69 545 1127 cmimi eshte 30.000 lek te reja ( 300mijlek ) .. i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirane
53,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi

Shes dhome gjumi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet mund te shiten edhe te ndara. krevat dopio skelet + zgare druri/ trina permasat: 160 x 200 cm. komo e larte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm. komodine x 2 cope 45 x 52 x 40 cm (...

53,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane ne shitje

Divane ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Divane lekure, te perdorur per nje vit. mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 leke te reja. kater ne gjendje. 🙂...

6,000 Leke

Tirane
2,200 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Delimano Hand Mixer

Delimano Hand Mixer

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Perzieres per gatime te ndryshme ne kuzhine, produkt i ri ne kuti....

2,200 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Shitet Kend dhe Tavoline Mesi 27.000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Shes kend per dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar ...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten divana 3-2-1-1

Shiten divana 3-2-1-1

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.80 Km nga qendra)

B Shiten divana 3-2-1-1 jane ne gjendje shume te mire.cmimi 300 mije leke te vjetra....

30,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Piste vrapi. Marka Canda fit

Piste vrapi. Marka Canda fit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet per arsyje mosperdorimi...

300 Euro

Tirane
82 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur

Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur

Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet krevat dopio standart permast 160 × 200 cm , i pa perdorur , dysheku italjan , baza e fort hekur , cmimi 10000leke tel 0692526083...

82 Euro

Durres
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake bilardo

bilardo

Qender | Lezhe

B Shitet bilardo e perdorur ka nevoje per ndrtimin e bezes ...

25,000 Leke

Lezhe
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes tavoline dhe 5 karrige 25000 leke

Shes tavoline dhe 5 karrige 25000 leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shes tavoline e madhe me hapje ne mes dhe 5 karrige me cmimin 25000 leke....

25,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje zyre

Shiten mobilje zyre

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shiten mobilje zyre shume pak te perdorura: raft i zi me ndarje dhe kanata, tavoline e zeze me sirtare me celes. vec e vec,tavolina kushton 15000 leke ndersa rafti 50000 leke....

20,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes etazher 180cm  per vetem 20000 leke

Shes etazher 180cm per vetem 20000 leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Etazher ne gjendje shume te mire .cmimi 20000 leke...

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kolltuk zyre

Shitet kolltuk zyre

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet kolltuk zyre shume cilesor e shume pak i perdorur....

15,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim kolltuqe lekure

Shesim kolltuqe lekure

Currilat | Durres

B Shesim nje kend kolltuqesh , nje tresh ,nje dysh,dhe dy tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. faleminderit per mirkuptimin .!!...

50,000 Leke

Durres
39,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire...

39,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat per femije te vegjel.

Shitet krevat per femije te vegjel.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Krevat per femije.me dyshek ortopedik me aloe vera, i paperdorur...

15,000 Leke

Tirane
34,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane,shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas, 34.000 lek

Tirane,shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas, 34.000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes mobilje zyre cilesore te markes dromeas. perbehen nga 3 tavolina pune,nga te cilet 1 te medha ne forme l dhe 2 te vogla,1 komodine, karrike fikse. jane perdorur ne nje projekt rreth 4 muaj ne tirane cmim ne total :34.000 leke (te reja) ideale per agjensi udhetimi,pune,kontabiliste...

34,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige pune

Karrige pune

Don Bosko | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Karrige rrotulluese cmimi 7000lek kontakt vetem whatsapp...

7,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat+dyshek femijesh 70x140

Krevat+dyshek femijesh 70x140

Don Bosko | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Krevat statik me permasat 70x140 dysheku 70x140 me aloe vera i projektuar ne menyre te tille per femijet qe nga lindja krevati te jep mundsine qe nje krah mund tja heqesh kur femija te rritet cmimi 16000 lek i padiskutueshem kontaktoni vetem whatsapp...

16,000 Leke

Tirane
54,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi dopio 160x190

Dhome gjumi dopio 160x190

Don Bosko | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shitet dhoma e gjumit shume pak e perdorur eshte punuar ne menyre te tille qe te jet e lehte ne transport dhe montim si dhe rezistente ndaj peshave (me kuti ) krevati eshte standart dopio 160x190 dyshek 160x190 dollapi eshte 220x250 komoja me pasqyre si dhe dy komodina cmimi 54000 lek i p...

54,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer "Samsung"

Frigorifer "Samsung"

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.91 Km nga qendra)

B Shitet frigoriferi ne gjendje shume te mire pune. ne deren kryesore te saj ndodhet dhe nje pips per nxjerrjen e ujit te pijshem. frigoriferi eshte vetem pak i perdorur, dhe eshte gati per sherbim. cmimi per frigoriferin: 18 mij lek te reja...

18,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas