dhom gjumi e kompletuar 

 Online 4 lexues | 3 njoftime ne pritje

44,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kondicioner LG me 2 koka i perdorur 44900 lek

Shes kondicioner LG me 2 koka i perdorur 44900 lek

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes kondicioner lg i përdorur 44900 lek. me dy koka 7 btu dhe 11 btu me telekomandat origjinale me një kompresor 18 btu bashke me profilet per ta montuar dhe tubat e bakrit. secila nga kokat vendoset ne ambiente te ndryshme dhe mund te përdoret veç e veç ose te dyja njëkohësisht dhura...

44,900 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi klasike italiane

Dhome gjumi klasike italiane

Don Bosko | Tirane

B Shes dhome gjumi italiane model klasik ne gjendje shume te mire.dhoma ka krevatin me share, dollapin,2 komedina she komeone me pasqyre. shitet per arsye ndrrim mobilimi....

30,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje per dhome gjumi + 1 kolltuk, te ardhura nga Italia

Shiten mobilje per dhome gjumi + 1 kolltuk, te ardhura nga Italia

Qender | Elbasan

B Shiten mobilje per dhome gjumi edhe nje kolltuk shtese, te gjitha mobiljet jane te ardhura nga italia....

400 Euro

Elbasan
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Okazion per 1 jave, shitje mobilje zyre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten mobilje zyre, okazion per kete jave. 2 tavolina pune me sirtare + 2dollape, ngjyre dru dhe zeze+ 2 karrige lekure 2 tavolina pune + 2 rrafte+ komo me kapak xhami+tavoline recepsioni+tavoline mesi+2 karrige lekure...

50,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet mobilje kuzhine

Shitet mobilje kuzhine

Qender | Shkoder

B Shitet mobilje kuzhine komplet pa frigorifer cmimi 1500 euro ndersa me frigorifer 1900 euro .mobilje jane te punuara me material druri dhe jane shume rezistente....

1,500 Euro

Shkoder
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shesim kende salloni/kuzhina te kompletuara

shesim kende salloni/kuzhina te kompletuara

Ksamil | Sarande

B Kuzhina (sobe,frigorifer,4 karrige,aspirator,te firmes piramis) te pa perdorura sallon (kend qe mund te perdoret dhe si krevat dopjo,tavoline mesi,2 pufka,bufe,) shume pak te perdorura per cmimin mund te na kontaktoni ne nr e telefonit...

5,000 Euro

Sarande
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake .Mobilje

.Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mobilje shume e mirembajtur ....

2,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend me hapje dhe magazinim

Kend me hapje dhe magazinim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kend me hapje dhe magazinim. copa e perdorur eshte e gomuar dhe te jep imazhin e lekures. permasat jane 290-180 cm ndersa pupat 50-50 cm cmimi 650 euro...

650 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyshek dopio Relax

Dyshek dopio Relax

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dyshek dopio relax, i pershtatshme per ato qe kerkojne nje dyshek te forte. ky dyshek eshte ideal per ato persona qe kalojne dite te lodhshme pasi te jep nje ndjesi relakusese. permasat 190-160 cm cmimi 32.000 leke te reja...

32,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer i vogel.esht shum pak i perdorur.eshte gati i ri

Frigorifer i vogel.esht shum pak i perdorur.eshte gati i ri

Qender | Durres

B Frigorifer i vogel pak i perdorur eshte po thuajse i ri ...

10,000 Leke

Durres
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes lavatrice

Shes lavatrice

Fresku/Linze | Tirane

B Shes lavatrice candy 7kg, ekononike se eshte a++, program automatik thjesht zgjedh programin sipas veshjeve qe do lani, me opsionin ta vesh ne te punoje ne oren qe deshironi, ne gjendje shume te mire pune....

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ne shitje karrike tavolina me perpunim hekuri

Ne shitje karrike tavolina me perpunim hekuri

Ksamil | Sarande

B Ne shitje karrike tavolina me perpunim hekuri 12 cifte me dy permasa per ambjente te jashtme...

10,000 Leke

Sarande
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend bashke me dy pupa

Shitet kend bashke me dy pupa

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kend me permasa 270cm - 270cm bashke me dy pupa. ne gjendje shume te mire cmimi 30.000 leke te reja...

30,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Rafte butiku dhe manekina

Rafte butiku dhe manekina

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten rafte butiku te reja . pa asnje difekt. manekina femra ne gjendje shume te mire . ...

2,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten mobilje ne gjendje shume te mire, materiali endief, shume pak te perdorura! dhoma e gjumit e kompletuar me dyshek dormeo! cmimi 200.000 leke te reja! ...

200,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim